CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Obaly pro Samsung Galaxy Note 20 Ultra


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy Note 20, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1123
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Elegantní obaly i praktická pouzdra na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Nachystali jsme opravdu povedenou kolekci s obaly pro mobily Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Chceme, aby si v Etuo.cz našel svůj obal opravdu každý. Jsou připravena elegantní pouzdra na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra, praktické knížkové obaly i velice odolná pouzdra. Velkým plusem knížkových a flipových pouzder na mobil Samsung Galaxy Note 10 je to, že umí ochránit mobil ze všech stran. Navíc mají velkou plochu, na které vynikne každý potisk. Silikonové kryty na mobily Samsung Galaxy Note 20 Ultra jsou zase ideální, pokud chcete mít rychlý přístup k obrazovce. Podobně jsou na tom i plastové kryty na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra s krásnými potisky. Elegancí vynikají kožené obaly na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra i na jemné jednobarevné kryty. Perfektně zapadnou i do business outfitu. Do terénu a na sport doporučujeme odolné obaly na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra s hliníkovým rámem.

Obal na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra musí mobil spolehlivě ochránit

Kryty na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra můžete vnímat jako elegantní doplněk, i tak ale musí váš telefon spolehlivě ochránit. Silikonové a plastové kryty na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra chrání záda a boky telefonu. K ochraně obrazovky pak doporučujeme dokoupit tvrzené ochranné sklo. Knížkové a flipové obaly na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra poskytují ochranu před odřením a nečistotami ze všech stran. Chrání i obrazovku mobilu. Nicméně pokud hodně sportujete, pohybujete se v náročných terénech nebo třeba máte malé aktivní děti, podívejte se na vysoce odolné obaly na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra.

Smartphone Samsung Galaxy Note 20 Ultra

S mobilem Samsung Galaxy Note 20 Ultra si užijete spoustu zábavy, ale můžete na něm klidně i pracovat. Výkon mobilu Samsung Galaxy Note 20 Ultra je totiž přímo úchvatný.