CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy Note 10 Lite

Obaly pro Samsung Galaxy Note 10 Lite


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy Note 10, Samsung Galaxy Note 10 Plus, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1123
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Nový mobil Samsung Galaxy Note 10 Lite si žádá i nový obal na mobil

A aby bylo z čeho vybírat, připravili jsme pro nový smartphone Samsung Galaxy Note 10 Lite plnou nálož obalů, krytů a pouzder. Najdete tu moderní knížkové a flipové obaly na mobil Samsung Galaxy Note 10 Lite, které chrání nejen záda mobilu, ale také jeho velký dotykový displej. Nebo raději dáte přednost otevřeným krytům na mobil Samsung Galaxy Note 10 Lite? K dispozici jsou silikonové a plastové zadní kryty na mobil Samsung Galaxy Note 10 Lite. Jejich hlavní výhodou je rychlý přístup k obrazovce a snadné ovládání her a aplikací. Pokud milujete přírodu či sport doporučujeme vysoce odolné obaly na mobil Samsung Galaxy Note 10 Lite. Některé typy těchto odolných obalů mají dokonce i kovový rám. Elegantní a velmi reprezentativní jsou kožené kryty na mobil Samsung Galaxy Note 10 Lite.

Stovky variant a kvalitní ochrana mobilu Samsung Galaxy Note 10 Lite

Dobrý obal na mobil Samsung Galaxy Note 10 Lite je pro něj jako spolehlivé brnění. Ochrání ho před nepřízní osudu i okolí. Ale také před naší případnou nešikovností. Musí však na mobilu Samsung Galaxy Note 10 Lite dobře sedět. Obaly na mobil Samsung Galaxy Note 10 Lite v našem e-shopu Etuo.cz jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a přesně kopírují rozměry mobilu Samsung Galaxy Note 10 Lite. Díky tomu na zařízení bezvadně sedí, nepadají a mohou ho chránit. Nicméně obal na mobil Samsung Galaxy Note 10 Lite musí také dobře vypadat. Vybírat můžete z několika set designových potisků, fotografických řad i obalů na mobil Samsung Galaxy Note 10 Lite s různými efekty.

Chytrý telefon Samsung Galaxy Note 10 Lite

Smartphone Samsung Galaxy Note 10 Lite je sice tzv. odlehčenou verzí, ale rozhodně má čím zaujmout. Upoutá solidní výkon, ale samozřejmě i velká obrazovka telefonu a výkonný fotoaparát.