Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Samsung Galaxy Note 10

Obaly pro Samsung Galaxy Note 10


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy Note 10 Lite, Samsung Galaxy Note 10 Plus, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kožené i třpytivé obaly na mobil Samsung Galaxy Note 10

Mobil Samsung Galaxy Note 10 patří k horkými hitům, a tak jsme na něj nemohli zapomenout. V e-shopu Etuo.cz jsme pro mobil Samsung Galaxy Note 10 přichystali kompletní sestavu obalů. Najdete zde populární jemné silikonové kryty na mobil Samsung Galaxy Note 10 i vysoce odolné bumper obaly. Zajímavé potisky mají i plastové zadní kryty na mobil Samsung Galaxy Note 10. Elegantně vypadají kožené a jednobarevné obaly na mobil Samsung Galaxy Note 10, trochu ulítle zase třpytivé kryty a obaly s tekutými efekty. Elegantní a praktické jsou knížkové a flipové pouzdra na mobil Samsung Galaxy Note 10. Mohou sloužit také jako peněženka, řada Walet Case, nebo jako praktický stojánek pro sledování videí.

Ochrana mobilu Samsung Galaxy Note 10

Každý obal na mobil Samsung Galaxy Note 10 musí plnit svou základní funkci. A tou je ochrana těla mobilu Samsung Galaxy Note 10 před mechanickým poškozením i před nečistotami a prachem. Vysoce odolné obaly na mobil Samsung Galaxy Note 10 umí ochránit i při nárazech na tvrdý povrch nebo dokonce při pádu. Oblíbené jsou na cesty do přírody nebo na sport. Silikonové a plastové kryty na mobil Samsung Galaxy Note 10 chrání především zadní část telefonu a oblast kamer fotoaparátu. Knížkové a flipové pouzdra na mobil Samsung Galaxy Note 10 umí ochránit i citlivý dotykový displej. Kryty na mobil Samsung Galaxy Note 10 ale můžete pojmout i jako doplněk outfitu. Jednobarevné hravě sladíte s šaty, kožené jsou skvělé k business outfitu.

Smartphone Samsung Galaxy Note 10 s vybaveným fotoaparátem

Rozměry se mobil Samsung Galaxy Note 10 trochu zmenšil proti svým předchůdcům. Může se chlubit bezrámečkovým displejem s úhlopříčkou 6,3 palce a Full HD+ rozlišením. Selfie kamerka je umístěna v kulatém průstřelu uprostřed hodní části obrazovky. Hlavní fotoaparát má trojitou clonu a maximální rozlišení 16 MPX.