CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy M32 4G

Filtry Sbalit
Model zařízení 1123
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Samsung Galaxy M32 4G s působivou výdrží

Nástupce loňského modelu Samsung Galaxy M31, telefon Samsung Galaxy M32 4G se může pochlubit celou řadou vylepšení. Mimo jiné je to baterie s kapacitou 6 000 mAh. Na jedno nabití by při průměrném používání měl telefon vydržet klidně i tři dny. Vzhledem k minulosti této značky, která nabízela telefony s průměrnou výdrží baterie pouhý den, je to skutečně krok kupředu. Výdrž je pro nás vždy zajímavý ukazatel. Je totiž cílem našeho snažení. Kvalitní a spolehlivé kryty na mobil vám nabízíme právě proto, aby s vámi vaše cenné přístroje vydržely co nejdéle.

Před čím vším vás chrání kryty na mobil?

Telefonu Samsung Galaxy M32 4G byla příklepnuta cenovka okolo 5 000 Kč. Ochránit tuto investici vám pomohou obaly na mobil. Dokáží totiž udržet od těla telefonu veškeré oděrky, škrábance i špínu. Aby mohly tuto roli ochranného štítu plnit skutečně svědomitě, je nutné, aby se telefonu dobře přizpůsobily. Pro jejich navrhování a vytváření jsou důležité rozměry telefonu. Chybět nesmí ani různé výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Právě díky nim půjde váš telefon Samsung Galaxy M32 4G ovládat tak, jak jste zvyklí. Další nespornou výhodou obalů na mobil je zesílení ochrany pro případ pádu. Pokud k němu dojde, kryty na mobil pohltí část jeho energie, takže z toho váš telefon vyjde s trochou štěstí zcela neporušený. Vždy však přitom záleží na tom, z jaké výšky telefon padá a na jaký povrch. Jestli se jedná o běžné vyklouznutí z rukou, je pravděpodobnost přežití takového pádu s pomocí pouzdra na mobil opravdu vysoká.

Jakému typu dáváte přednost?

Ačkoli se při vybírání nového krytu na mobil nabízí začít od vhodného designu, my mnohem spíše doporučujeme řídit se preferovaným typem. Pro všechny nové telefony máme k dispozici celé desítky stránek návrhů. Pokud začnete výběrem vhodného typu, ušetříte si dlouhé listování. Nejvíce zástupců budou mít bez pochyby silikonové obaly na mobil. Spolehlivě chrání boky i záda přístroje a drobně vystupují i nad displej. Když telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho vůbec nedotkne. Ještě vyšší míru zabezpečení obrazovky nabízejí knížkové či flipové obaly na mobil. Vděčí za to pohyblivému křídlu, které je uzavřené vždy, když telefon právě nepoužíváte. Řada z nich má navíc praktické výřezy, se kterými je možné mít křídlo zavřené i během telefonování. Bez zajímavosti nejsou ani tzv. „bumper kryty“. Na první pohled upoutají svým futuristickým vzhledem, na ten druhý potěší šikovnými funkcemi navíc, jako je kapsa na drobné bankovky či doklady, anebo praktický stojánek. Pokud očekáváte od svého pouzdra na mobil maximální míru ochrany, nabízí se naše odolné obaly. Třpytivé, průsvitné, kovové, kožené či dřevěné obaly nebo pouzdra, která mají plastický povrch, není třeba blíže rozvádět. Jejich hlavní přednost se skrývá v samotném označení.

Design podle vašich představ

Jakmile máte jasno ve svém oblíbeném typu, můžete se plně soustředit na design. Naše návrhy je možné rozlišovat podle několika měřítek. Jedním z nich je barva, druhým celkové ladění. Máme něco pro vážnější i veselejší povahy. Při výběru vždy doporučujeme zamyslet se nad tím, zda vás bude zvolený motiv bavit i po měsících či dokonce letech používání. Pokud svůj perfektní obal v naší nabídce neobjevíte, vždy je tu možnost pustit se do toho po svém. Také pro telefon Samsung Galaxy M32 4G nabízíme možnost vytvořit si kryt s vlastním potiskem. Je to velmi jednoduché. K navrhování můžete přizvat i někoho ze svých přátel či dětí. Výsledný obal pro vás bude trvalou připomínkou společně stráveného času. Obaly s vlastním motivem jsou také velmi vyhledávané jako dárek. Než se do takového úkolu pustíte, vždy je dobré si zkontrolovat, zda má dotyčný skutečně telefon Samsung Galaxy M32 4G.