CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy M30s

Obaly pro Samsung Galaxy M30s


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy M30, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1094
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Elegantní, praktické i nevšední kryty na mobily Samsung Galaxy M30s

Pro smartphone Samsung Galaxy M30s v e-shopu Etuo.cz čeká opravdu velmi široké spektrum obalů a krytů. Nachytány jsou oblíbené knížkové a flipové obaly na mobily Samsung Galaxy M30s. Chrání celý mobil Samsung Galaxy M30s včetně displeje, jdou použít jako stojánek nebo i peněženka. Pokud chcete však mít obrazovku mobilu Samsung Galaxy M30s neustále dostupnou, jsou tu pro vás silikonové a plastové kryty na mobil Samsung Galaxy M30s. Dalším benefitem je příjemný omak a perfektní údržba. Kryty na mobil chrání hlavně záda telefonu Samsung Galaxy M30s. Pro sportovce, nadšence do treků i rodiče malých capartů jsou tady odolné obaly na mobil Samsung Galaxy M30s. Kožené obaly na mobil Samsung Galaxy M30s či jednobarevná pouzdra jsou perfektní do kanceláře a na jednání.

Stovky dekorů v tematických řadách obalů na mobily Samsung Galaxy M30s

Musíme se přiznat, v e-shopu Etuo.cz milujeme krásné dekory obalů na mobil. A proto jsou obaly na mobil Samsung Galaxy M30s v e-shopu nachystány v různých řadách, podle témat dekorů. Snadno tak najdete obal na mobil Samsung Galaxy M30s, který bude ten pravý. Připraveny jsou obaly pro nadšené botaniky, cestovatele, kutily i fashion maniaky. Stylové kryty na mobil Samsung Galaxy M30s pomůžou vyladit outfit i náladu. Pro tu drsnější jsou tady obaly na mobil Samsung Galaxy M30s s vloženým kovovým plátem. Pamatujte ale obaly na mobil Samsung Galaxy M30s poskytují telefonu účinnou ochranu před mechanickým poškozením. Jsou vyrobeny pouze z kvalitních materiálů a kopírují tvar a rozměry mobilu Samsung Galaxy M30s. Díky tomu obal na mobilu Samsung Galaxy M30s sedí a nepadá.

Chytrý obal na mobil Samsung Galaxy M30s

Velkorysá výbava mobil Samsung Galaxy M30s má rozhodně čím zaujmout. Na první pohled je to obrovský displej s šířkou 6,4 palců. Uvnitř se ale skrývá baterie s 6000 mAh a na zádech trojitý fotoaparát.