Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy M22

Filtry Sbalit
Model zařízení 1035
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

S nám můžete zachovat původní vzhled

Řadu M u oblíbeného korejského výrobce Samsung je možné vyložit jako „medium“, tedy střední. Novinka z podzimu roku 21, telefon Samsung Galaxy M22, navazuje na úspěšný model M21. Telefon se vyznačuje vysokokapacitní baterií, nabízí plných 5 000 mAh, AMOLED displej s 90Hz obnovovací frekvencí a čtvernou zadní kamerou, jejíž největší čočka má plných 48 Mpx. Pořídit si ho je možné za cenu okolo 6 000 Kč. Bílá, modrá nebo černá záda zdobí podélné proužky. Je nám jasné, že ihned po nákupu se porozhlížíte po kvalitních krytech na mobil. Pokud však o původní design nechcete přijít, nakoukněte do naší nabídky průsvitných krytů na mobil, které zachovají vzhled telefonu a přitom významně prodlouží jeho životnost.

Kvalitní kryty na mobil váš telefon ochrání

Kryty na mobil Samsung Galaxy M22, které jsme pro vás připravili, telefonu po všech směrech sednou. V první řade mají odpovídající rozměry, včetně všech výřezů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon tak půjde i s obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Velkou devízou krytů na mobil je ochrana před oděrkami, škrábanci a špínou. Telefon je věc denní potřeby. Většina z nás ho nepoužívá pouze na telefonování, ale také psaní zpráv, vyhledávání nejrůznějších obsahů, jejich vytváření, nebo prohlížení. Do ruky ho tak zpravidla bereme hned několikrát každý den, přenášíme ho, odkládáme a ukládáme na nejrůznější místa. Všude tam se může mobil velmi snadno poškodit. Obaly na mobil zabrání naprosté většině mechanického poškození, které souvisí s manipulací s přístrojem. Vedle toho pomohou ochránit váš přístroj i v případě pádu. Pouzdra na mobil dokáží utlumit případný pád, takže z něj telefon s trochou štěstí vzejde bez úhony. To už je pořádná porce argumentů, proč svůj Samsung Galaxy M22 dostatečně chránit.

Vše pro váš Samsung Galaxy M22

Nabídka pouzdra na mobil Samsung Galaxy M22 na vašem etuo.cz je tradičně velmi bohatá. Abyste si vybírání zjednodušili, doporučujeme začít od vhodného typu krytu na mobil. Jakmile o něm budete mít jasno, můžete se soustředit na výběr vhodného designu. Nejvíce designových zástupců u nás mají tradiční silikonové kryty na mobil. Obalují záda i boky telefonu a drobně vystupují také nad displej. Nabízíme je jednobarevné, nejrůzněji potištěné, ale také doplněné o druhotný materiál jako je dřevo, kov či kůže. Pokud stojíte o jeden z těchto materiálů, můžete použít jako filtrovací kritérium právě ten. Knížkové či flipové obaly na mobil mají také velmi štědré zastoupení. Spojuje je pohyblivé křídlo, které kromě druhotné ochrany displeje nabízí také dvojnásobnou plochu, která může nést nějaký designový motiv. Vedle toho si můžete vybrat některé ze speciálních pouzder, například třpytivé, nebo výjimečně odolné, které často splňují přísné vojenské normy. Prolistujte si naši nabídku. Pokud vás zaujme obalů více, je to úplně v pořádku. Díky příznivým cenám si můžete krytů vybrat třeba víc.

Vytvořte si pouzdro podle svého

Během prohlížení vás možná zaujala nabídka „navrhnout kryt“. Když na ni kliknete, octnete se v naší virtuální dílně, kde si za pár minut můžete vytvořit kryt na mobil, jaký nemá nikdo jiný na celém světě. Celé navrhování velmi zjednoduší fakt, že plocha, na které tvoříte, je vaším budoucím obalem. Plastický povrch má veškeré otvory pro všechny funkční prvky. Díky tomu se bude zvolený motiv či motivy snadno natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebude na krytu vypadat co nejlépe. Tradičním zdrojem motivů při navrhování osobních krytů na mobil bývá fotogalerie. Vedle ní však můžete využít také nekonečných možností internetu, nebo naši obsáhlou galerii, kterou vám pro tento účel zpřístupníme. Svůj motiv či motivy můžete doplnit vhodnými slovy. Textový editor má v záloze celou řadu barev, fontů i velikostí písma. Na závěr ještě doporučujeme doladit pomocí příslušného tlačítka barevnost pozadí, aby kryt vypadal co nejlépe.