Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Samsung Galaxy A72

Filtry Sbalit
Model zařízení 1101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

I s větším si poradíme

Řada telefonů Samsung Galaxy se na počátku roku 21 rozrostla o model A72. Boky tohoto přístroje jsou z kovu, záda z plastu, pro který výrobce vymyslel nové označení „glasstic“. Jde o spojení slov „glass“, sklo a „plastic“, plast. Záda totiž skutečně na první pohled vypadají jako ze skla, i když jsou ve skutečnosti z plastu. V levém horním rohu je zdobí poměrně masivní pole na čtvernou kameru. Displej se 6,7 palci doplňují až nezvykle velké rámečky. Telefon je tak ve skutečnosti ještě o něco větší, takže snáz může dojít k jeho vyklouznutí z ruky. Všechny tyto detaily jsou velmi důležité. Představují totiž pádné argumenty pro nákup kvalitního pouzdra na mobil.

Když kryty na mobil, tak etuo.cz

Na stánkách vašeho oblíbeného výrobce příslušenství pro chytrá zařízení jsme pro vás připravili výběr těch nejlepších krytů na mobil Samsung Galaxy A72. Všechny z nich na jisto počítají s rozměry tohoto telefonu i s jeho tvarovými specifiky. Veškeré výřezy na funkční i ovládací tlačítka a prvky jsou přesně tam, kde mají být. Kryty ochrání váš přístroj před oděrkami, škrábanci i špínou a osvědčí se také v případě pádu telefonu. Tak se pusťte do vybírání, aby byl váš Samsung Galaxy A72 co nejdříve chráněn.

Trocha času se při výběru vyplatí

Uvědomujeme si, že nemusí být snadné se v tak bohaté nabídce pouzder na mobil Samsung Galaxy A72 zorientovat. Abychom vám výběr usnadnili, vytvořili jsme přehledné kategorie podle jednotlivých typů a rádi vás jimi provedeme. Nejvíce zástupců tradičně mají silikonové obaly na mobil. Jde o oblíbenou klasiku, kterou navíc nabízíme v nepřeberném množství barevných a designovýhc variant. Vyberte si od jednoduchých, elegantních, hravých a zábavných motivů až po ty, které odráží váš životní styl. Obaly s označením „bumper“ jsou tu pro všechny vyznavače technicistního stylu. V řadě případů mívají užitečné funkce navíc, třeba praktický stojánek. Kryty na mobil s gravírováním spojuje vyražený motiv. Podkladovým materiálem může být kůže, kov či dřevo. Třpytivé obaly není třeba zvlášť představovat. Jsou tu pro všechny, kdo rádi zazáří. Pokud víte, že váš chytrý telefon bývá vystavován nejrůznějším zkouškám, rozhodně doporučujeme obaly odolné. S nimi máte jistotu, že telefon vydrží i trochu drsnější zacházení. Dřevěné či kožené kryty na mobil Samsung Galaxy A72 jsou tu pro všechny, kteří mají jasno v použitém materiálu. Plastický povrch zase potěší každého, kdo si potrpí na hmatové zážitky. Flipové či knížkové obaly spojuje pohyblivé křídlo, překrývá také displej přístroje.

Samsung Galaxy A72 s vlastním motivem

Vedle téměř nekonečné nabídky různých designů nabízíme také možnost vytvořit si pro svůj Samsung Galaxy A72 kryt s vlastním potiskem. Ať už použijete svou oblíbenou fotografii, malbu či obrázek z internetu, vždy získáte jistotu, že takový obal nebude mít nikdo jiný na celém světe. Tedy samozřejmě v případě, že si takových pouzder nenecháte vyrobit víc. Navrhování osobního obalu je přitom velmi snadné. Náš nástroj na tvorbu těchto krytů je totiž velmi jednoduchý a intuitivní. Za pár minut může být obal podle vašeho návrhu u nás ve výrobě. Tyto obaly navíc tiskneme stejnou technikou jako obaly v naší štědré nabídce. Jejich kvalitou a výdrží si proto můžete být jisti.

S podporou sítě nové generace či bez

Telefon Samsung Galaxy A72 výrobce nabízí v několika provedení. Kromě různých velikostí paměti RAM a vnitřní paměti můžete také vybírat mezi variantou s podporou sítí 4G a 5G. Jihokorejský gigant tak reaguje na odlišné požadavky v rámci celého světa. Někde už na dosud nejrychlejší síti fungují, jinde zatím ne a proto je podpora 5G poněkud zbytečná. Ať už si vyberete kteroukoli variantu, na volbu obalu to vliv mít nebude. Rozměry a rozložení prvků totiž zůstávají u všech verzí stejné.