+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Samsung Galaxy A60

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Samsung Galaxy A60

Také pro telefon Samsung Galaxy A60 jsme zajistili velké množství ochranných pomůcek. Nabízíme pro něj jak silikonové, tak knížkové, flipové, výjimečně odolné, ale i třpytivé obaly na mobil. Pro všechny fanoušky originality jsme tento přístroj navíc nově včlenili do naší dílny na výrobu pouzdra na mobil s vlastním potiskem. Díky tomu dokážeme garantovat výběr úplně každému.

Elegantní doplněk i účinná ochrana - Samsung Galaxy A60

Silikonové kryty na mobil tradičně lákají příznivce hravých a zábavných motivů. Samozřejmě je nabízíme i v průsvitné či jednobarevné variantě. Mnohem více objednávek však dostáváme na silikonové obaly na mobil, které zdobí nějaký charakteristický motiv. Knížkové a flipové kryty na mobil vyhovují všem, kdo chtějí vyšší míru zabezpečení displeje. Otevíratelné křídlo se o ni postará vždy, když přístroj přenášíte nebo zrovna nepoužíváte. Vynechat ochranné sklo či fólii na displej vám však ani v tomto případě nedoporučujeme. Pouze tyto doplňky poskytují záruku, že jste pro zabezpečení displeje udělali vše, co je v současné době možné. Odolné kryty na mobil mají často plastický povrch. Ze všech typů zabezpečení telefonu poskytují nejvyšší míru ochrany. Vedle zmiňovaných typů obalů nabízíme i několik specialit, jako jsou třpytivé kryty, se kterými bude váš Samsung Galaxy A60 doslova nepřehlédnutelný. Ať už zvolíte jakýkoli model a motiv, pokaždé tím prokážete svému přístroji dobrou službu. Kvalitní a správný obal nemusíte z přístroje prakticky sundávat a můžete ho používat tak, jak jste zvyklí.

Skvělý výkon a ohromující fotoaparát - Samsung Galaxy A60

Na zadní straně a bocích telefonu Samsung Galaxy A60 najdete vše, na co jste zvyklí, včetně otvoru pro konektor jack, USB typu C, mikrofony, kamery, přisvětlovací diodu, zamykacího tlačítka či tlačítka pro úpravu hlasitosti. Se všemi těmito náležitostmi obaly, které vám nabízíme, spolehlivě počítají. Jejich funkčnost proto můžeme zaručit, ať už sáhnete po kterémkoli z nabízených typů či designového provedení.