Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Samsung Galaxy A53 5G

Filtry Sbalit
Model zařízení 1101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Výzva pro Samsung

Snad nejvíce zmatku přinesl masivní příliv čínských značek značkám z demokratičtějších částí světa, kterým se nepodařilo vydobýt si pozici „love brandu“, tedy cosi jako kultovní značky. Velmi citelně zasáhly například jihokorejský gigant. Ten měl do té doby jednoduchou filosofii: za cenu o něco málo vyšší nabízel o něco málo horší výbavu. Zákazníci si za ni však rádi připlatili, šlo přece o vysoce důvěryhodnou značku, která svému řemeslu rozuměla. V současné době však řada lidí vzala čínské telefony na milost, takže Samsungu nezbývá nic jiného, než trochu ustoupit ze své pozice a na výbavě a ceně trochu zapracovat. Ukázkou změny ve vývoji může být telefon Samsung Galaxy A53 5G. Za cenu, která jen drobně překračuje hranici deseti tisíc korun, nabízí špičkový displej, podporu sítí páté generace, dostatečný výkon i na hraní, kvalitní fotoaparát i odolnost proti vodě a prachu IP67. Co však postrádá je jakákoli forma ochrany. Součástí balení není žádný doplněk na ochranu displeje, ani ochranný obal.

Pouzdra na mobil Samsung Galaxy A53 5G

Co opomněl výrobce, to dokážete s naší pomocí nahradit sami. Na vašem etuo.cz můžete vybírat kryty na mobil Samsung Galaxy A53 5G v celé řadě provedení, které se postarají o zvýšení úrovně zabezpečení přístroje. Telefon sice na první pohled vypadá, jako by měl kovové boky, ale nenechte se zmýlit, jde o leštěný plast. Obaly na mobil v naší nabídce však boky spolehlivě obalí a zesílí jejich ochranu. Jsou totiž navržené s ohledem na každý milimetr přístroje a to ve všech třech rozměrech. Váš chytrý telefon zabezpečí proti oděrkám, škrábancům i špíně, aniž by měly jakýkoli vliv na fungování telefonu. Jsou totiž vybavené veškerými výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky, takže zapínat, zvyšovat či snižovat hlasitost, fotit či dobíjet můžete telefon tak, jako byste na něm žádný obal neměli. Pouzdra na mobil vedle toho významným způsobem pomáhají snižovat rizika spojená s pády telefonu. Pokud k němu dojde, utlumí jejich energii, takže z toho váš telefon vyjde s trochou štěstí zcela neporušený.

V první řadě se zaměřte na typ

Naše nabídka krytů na mobil Samsung Galaxy A53 5G je opravdu štědrá. Vyznat se v tak velkém množství obalů nemusí být snadné. My vám doporučujeme využít filtrování, s jehož pomocí se můžete zaměřit na typ krytů, které vám vyhovují a dál už se soustředit pouze na design. Nejvíce oblíbené jsou silikonové obaly na mobil, proto mají i u nás nejvíce zástupců. Na paty jim dýchají obaly knížkové, pro které je typické pohyblivé křídlo. Vedle toho u nás najdete celou řadu dalších typů, jako jsou obaly třpytivé, výjimečně odolné, doplněné o další materiál, jako je kov, kůže či dřevo nebo třeba kryty, co mají plastický povrch. Mezi náměty se setkáte se zvířecími i rostlinnými motivy, konkrétními předměty nebo čirou abstrakci na nejrůznější témata. Ať už jsou vaše záliby, profese či životní postoje jakékoli, pevně věříme, že si u nás vyberete.

Vytvořte si kryt s vlastním potiskem

Jak si tím můžeme být tak jisti? Vedle základní nabídky nabízíme pro telefon Samsung Galaxy A53 5G možnost navrhnout si kryt s vlastním potiskem. Je to až překvapivě jednoduché, za pár minut to zvládne každý. Stačí jen následovat výzev na jednotlivých tlačítkách a je to. Motivů či obrázků je dokonce možné přidat víc a vytvořit tak zajímavou koláž. Před odesláním objednávky ještě doporučujeme věnovat pozornost barvě pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom volíme, je při tom stejná jako u obalů v naší nabídce. Kvalitou tisku si proto můžete být jisti.