CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy A52s 5G

Obaly pro Samsung Galaxy A52s 5G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy A52 4G, Samsung Galaxy A52 5G, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1123
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na mobil Samsung Galaxy A52s 5G pobaví a ochrání zároveň

Smartphone zkrátka potřebuje kvalitní obal, to je fakt. Nikdo nechce po týdnu vlastnictví nového mobilu řešit škrábance nebo odřeniny jeho těla. A že se mohou objevit velice rychle. Vždyť mobil taháme všude. Je s námi v práci i škole, na sportu, ale i na všech výletech do přírody. Navíc stále více milujeme velkou obrazovku a skvělý výkon. A s tím roste i cena smartphonu. Vybírejte proto mezi kvalitními obaly na mobil Samsung Galaxy A52s 5G. Ty nejlepší jsme nachystali ve speciální kolekci v e-shopu Etuo.cz. Nachystány jsou všechny populární typy obalů na mobily. Při výběru se orientujte podle vaší představy krásného obalu, ale také podle věcí, které by vám měl obal na mobil umožňovat. Máte představu praktického ochránce smartphonu? Pak je ideální obal na mobil, který se zařízením zcela splyne. Nebo z obalu na mobil udělejte zajímavý kousek vašeho vyladěného stylu.

Praktické zadní kryty na mobil Samsung Galaxy A52s 5G i komplexní ochrana

Obaly na mobily mohou mít nejrůznější podobu. Všechny ale musí splňovat dokonalé přizpůsobení tvaru a rozměru smartphonu. Musí na něm dobře sedět, nesmí padat a sklouzávat. Zároveň ale musí umožnit používání mobilu bez omezení. Nic nesmí blokovat funkce telefonu a jeho sloty a tlačítka. Dbáme na to, aby obaly na mobily Samsung Galaxy A52s 5G z Etuo.cz dobře kopírovaly tvar i rozměry mobilu. Ve výrobě jsou kontrolovány i otvory pro foťák, čtečku nebo třeba sloty. Ty musí mít správnou velikost i umístění. Vždy s ohledem na konkrétní model mobilu. Velice praktické jsou zadní kryty na mobil. Ponechávají volnou obrazovku pro práci či hraní, ale spolehlivě chrání záda a boky telefonu. Chcete komplexní ochranu smartphonu ze všech stran? Podívejte se na knížkové a flipové obaly. Umí ochránit záda, boky i citlivou obrazovku telefonu.

Obaly na mobil Samsung Galaxy A52s 5G z klasických i nevšedních materiálů

Co se nejvíce používá k výrobě kvalitních obalů na mobily? Je to jednoznačně plast. Ale ne nějaký obyčejný plast. Musí to být materiál, který splňuje nejpřísněji nastavené podmínky. Musí se snadno udržovat v čistotě, dobře chránit před oděrkami a být vhodný pro potisk nádhernými motivy. Kryty na mobil Samsung Galaxy A52s 5G mohou být ale i z méně tradičních materiálů. Mezi plastovou konkurencí vynikají luxusní kožené kryty na mobily. Jsou skvělým doplňkem do práce i oficiální akce. Poslední dobou se, ale stále více objevují obaly na mobil, které mají záda z přírodních materiálů. Mobil s obalem s přírodním dřevem či chladivým kovem je zkrátka velice trendy. Do přírody, na sport nebo do náročného pracovního prostředí jsou určené odolné obaly na mobil z vysoce odolných materiálů a se speciální odolnou konstrukcí.

Obaly na mobil Samsung Galaxy A52s 5G s potisky, efekty i jednobarevné

Chcete obal na mobil Samsung Galaxy A52s 5G, který spolehlivě rozjasní váš den? Pak to chce něco zajímavého, milého nebo vtipného. Mrkněte na obaly na mobil s potisky. V Etuo.cz je jich nachystáno více než 300. Můžete mít obal na mobil s krásnou fotografií hor, jezer nebo mořské hladiny. Můžete mít obal na mobil, který vyjádří vaši lásku ke koníčkům. Nebo si jen vyberte motiv, který je vám milý a dokáže vám zvednout náladu v těžkých dnech. Ceny jsou příznivé, v klidu vybírejte, a když se vám budou líbit dva nebo tři nevadí. Pokud je pro vás obal s potiskem trošku moc a chcete něco více decentního, podívejte se na kožené kryty na mobily nebo jednobarevné obaly. Možná vás potěší tlumené pastelové tóny nebo černobílá klasika.

Smartphone Samsung Galaxy A52s 5G s připraveností na 5G sítě

Mobil Samsung Galaxy A52s 5G je stylovým zástupcem telefonů s cenou kolem deseti tisíc. Kromě vyladěné výbavy je důležitá renomovaná značka. Ta je pro mnohé důležitou zárukou.