CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy A52 5G

Obaly pro Samsung Galaxy A52 5G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy A52 4G, Samsung Galaxy A52s 5G, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1123
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Proč je důležitý kvalitní obal na mobil Samsung Galaxy A52 5G?

Argumenty jsou jednoznačné. S kvalitním obalem na mobil Samsung Galaxy A52 5G zůstává telefon dlouho krásný a v dobrém stavu. Nicméně ochrana zařízení není jediným důvodem pro koupi obalu na mobil. Moderní kryty na mobil umí vyladit vzhled mobilu, sladit ho s ostatními doplňky nebo ho umí zcela proměnit v nevšední kousek. Zkrátka s dobrým obalem na mobil není problém přizpůsobit jeho vzhled vašim přáním a představám. Když si vyberete dobrý obal na mobil, vyřešíte i praktickou stránku. V Etuo.cz je nachystána kolekce s obaly na mobily, které mají praktické vychytávky. Mohou sloužit jako praktický stojánek pro sledování filmů a prezentací. Jiné obaly na mobil Samsung Galaxy A52 5G mají praktické kapsy, které ukryjí kreditní karty, papírové peníze a třeba i občanský průkaz. Pouzdro tak slouží jako praktická peněženka.

Odlišní uživatelé potřebují zcela odlišné typy obalů na mobily

Jako lidé jsme každý jiný a preferujeme zcela odlišné věc. Někdo vyznává jednoduchost a střídmý styl, jiný potřebuje z každého kousku svého vybavení dostat maximum. V Etuo.cz vám naprosto rozumíme a připravili jsme proto kolekci krytů a obalů pro smartphone Samsung Galaxy A52 5G s velmi pestrým výběrem. Mezi basic kousky patří zadní kryty na mobily. Mají svou praktickou stránku. Snadno se nasazují, jejich údržba je otázkou minutky. Počítejte s tím, že ochranu poskytují zadní část telefonu a jeho bokům. Obrazovka zůstává neustále přístupná, a tím i nechráněná. Je to ideální pokud chcete mít neustálý přehled o dění na zařízení nebo rádi hrajete hry. Jinou variantou jsou knížkové a flipové obaly na mobil. Jejich přední otevírací klapka chrání obrazovku před poškozením a obalu dodává velmi seriózní look.

Na materiálu obalu na mobil Samsung Galaxy A52 5G záleží

Není to žádné klišé. Opravdu velmi záleží na tom, z čeho je obal na mobil Samsung Galaxy A52 5G vyrobený. Na materiály, které jsou základem pouzder a obalů na mobily jsou kladené velké nároky. Musí být trvanlivé, velmi odolné proti oděru a otěru, ale také příjemné na omak. Nesmíme zapomenout na vzhled obalu, který je často rozhodujícím při nákupu. Například potisk na obalu na telefon musí dobře držet a neotírat se, barvy nesmí blednout. Velice praktické jsou plastové a silikonové obaly na mobil. Mají krásné barvy, které jsou stále a dobře na nich vyniknou potisky. Pro fajnšmekry máme v e-shopu Etuo.cz i méně tradiční materiály. Skvěle vypadají kryty na mobil Samsung Galaxy A52 5G s přírodním dřevem či kovem. Jsou to stylové vychytávky pro znalce.

Odolné obaly na mobil Samsung Galaxy A52 5G do náročného prostředí

Odolné obaly na mobil musí splňovat vysoké nároky a přísné normy. Jsou vyrobeny z materiálů, které mobil ochrání i při pádu, středu s tvrdými materiály a jiných nehodách. Jejich odolnost je označena atestací. Jsou určeny pro majitele mobilů, kteří žijí velmi aktivním životem, mobil berou i na sport nebo mají náročné povolání, při kterém častěji hrozí poškození smartphonu.

Krásný vzhled obalu na mobil Samsung Galaxy A52 5G

Kryty na mobil můžete vybírat rozumem. Nakonec ale stejně většinou rozhodne vzhled. Ten můžete vybrat podle vaší nálady, příležitosti, nebo místa kam budete mobil nejčastěji brát. Připravena je pestrá směsice barev obalů, ale také více než 300 variant potisků. Barvy krytů mohou být velice decentní, ale i zábavné a odvázané. Co třeba třpytivé kryty? Motivy potisků jsme našli v přírodě, uměleckých malbách, vtipných a působivých kolážích, ale třeba i ve světě filmu. Můžete mít kryt na mobil s romantickým nádechem, ale i s drsným rockerským potiskem.

Mobil Samsung Galaxy A52 5G

Chytrý telefon Samsung Galaxy A52 5G je klasickým zástupcem střední třídy. Oceníte solidní výkon a především zavedenou značku, která je puncem kvality. Mobil má Game Booster a dva špičkové reproduktory pro super zážitek z her.