CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy A32 4G

Obaly pro Samsung Galaxy A32 4G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy A32 5G, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1094
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na mobil Samsung Galaxy A32 4G jako krásný doplněk i dobrý ochránce při nehodách

Každý smartphone potřebuje dodatečnou ochranu. Ta ho chrání před drobnými oděrkami, nečistotami a prachem, ale umí také zvýšit šanci překonání větších nehod bez výrazných poškození. Pro ochranu mobilu můžeme volit několik doplňků. Naprostým základem, a za nás i nezbytností, jsou obaly na mobily. Přidat můžete ještě třeba ochranné sklo nebo folii. Obaly na mobily Samsung Galaxy A32 4G, ale nejsou jen praktickými ochránci. Můžete je pojmout také jako doplněk, nebo zajímavý akcent vašeho outfitu. Navíc obaly na mobily mohou mít různé vychytávky. Některé mají efekt zrcadla, jiné se dají složit jako praktický stojánek. Ten se hodí při dlouhých videokonferencích, kdy potřebujete mít volné ruce. Anebo mohou mít v sobě ukryty kapsy, které směle nahradí peněženku.

Jednoduchý a praktický zadní kryt na mobil Samsung Galaxy A32 4G nebo ideální knížkový ochránce

Dnes už není jen jeden typ obalu na smartphone. Je jich vlastně spousta. Liší se tvarem, zpracováním, ale i funkcemi. Mezi nejoblíbenější kryty na mobil Samsung Galaxy A32 4G patří zadní kryty. Kryjí celou zadní část telefonu a jeho boky. Obrazovka zůstává odkrytá. Máte ji tak neustále k dispozici pro sledování dění na mobilu, nebo třeba pro hraní her. Pokud se vám ochrana zadních krytů zdá nedostatečná, jsou tady úžasné knížkové a flipové obaly. Ty poskytují ochranu ze všech stran zařízení. Tedy i citlivému dotykovému displeji. Rozdíl mezi knížkovým a flipovým obalem je v tom, kde se otevírají. Zda je to na delší či kratší hraně zařízení. Kromě ochrany mají různé vychytávky a na jejich rozložené ploše úžasně vyniknou potisky.

Luxusní kožené obaly na mobil Samsung Galaxy A32 4G, netradiční materiály i oblíbený plast

Hledáte-li obal na mobil Samsung Galaxy A32 4G, který bude vypadat opravdu luxusně, podívejte se na kožené kryty na mobil. Jsou z krásné eko kůže, která je přívětivá životnímu prostředí. Pokud se nebojíte trošku vystoupit z davu a chcete obal, který bude zajímavý a hodně trendy, podívejte se na dřevěné a kovové kryty na mobil. Jejich zadní část je vyrobena z jednoho plátu těchto netradičních materiálů. Mohou být v čisté přírodní podobě nebo s uměleckým gravírováním. Asi největší část obalů a krytů na mobily je vyrobena ze speciálních plastů. Kvalitní plast je totiž naprosto úžasný materiál pro obaly. Ideálně se natvaruje podle rozměrů a tvaru smartphonu, dobře na něm drží, nepadá a poskytuje mu tak dobrou ochranu. Plastové obaly se dobře čistí a mají dlouhou životnost. Skvěle na nich vypadají potisky.

Decentní jednobarevné obaly na mobil Samsung Galaxy A32 4G a více než 300 potisků

Obaly na mobil Samsung Galaxy A32 4G mohou být jednobarevné. Takto obal na mobil dokonale zapadne do outfitu, neruší a z mobilu dělá nenápadného společníka. Jednobarevné obaly na mobil mohou být v bílé či černé barvě, nebo v některém z jemných barevných tónů. Další skupinou decentních obalů jsou silikonové kryty v průhledném provedení. Jejich výhodou je, že splynou s designem mobilu, neruší jej a nezvětšují objem telefonu. No, a pokud chcete něco zajímavějšího, obal, který vás bude umět každý den rozesmát, podívejte se na obaly s potisky v Etuo.cz. A protože, nás doplňování potisků hodně baví, je jich připraveno více než 300. A pořád je doplňujeme. Najdete tam třeba krásné fotky, jemné romantické motivy i cool koláže.

Smartphone Samsung Galaxy A32 4G od prověřeného výrobce

Výborný mobil Samsung Galaxy A32 4G jde možná trošinku proti proudu. Není totiž ještě připraven na nové sítě 5G, ale pouze na LTE, tedy 4G síť. To je však bohatě vynahrazeno výbavou. O výkon mobilu se stará procesor Helio G85 od Mediatek. Velký displej má rozlišení Full HD+ s 90 Hz obnovovací frekvence a integrovanou čtečkou.