CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy A30s

Obaly pro Samsung Galaxy A30s


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy A30, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1094
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Zabraňte otiskům prstů

Novinka od korejského giganta Samsung Galaxy A30s je z vysoce leštěného plastu. Ten sice vypadá krásně, připomíná totiž sklo. Jeho nevýhodou je však to, že jakmile telefon uchopíte do ruky, už ho jen stěží zbavíte otisků prstů, které na něm zanecháte. Nebudeme vám doporučovat na telefon raději nesahat, spíše vám radíme obalit choulostivá záda a boky přístroje kvalitním příslušenstvím.

Obaly na mobil, ze kterých si vybere každý

Kryty na mobil, které vám předkládáme, jsou určené výhradně pro Samsung Galaxy A30s. Telefonu odpovídají nejen svými rozměry či tvarem, ale i výřezy pro všechny funkční a ovládací tlačítka a prvky. Vy díky tomu máte jistotu, že pro svůj telefon získáte náležitou ochranu před oděrkami, škrábanci i špínou a to včetně zmíněných otisků prstů. Pokud jste stačili nahlédnout do galerie našich motivů, je vám jasné, že je téměř nekonečná. Abyste se v ní lépe zorientovali, je dobré začít od výběru typu pouzdra. Ty se dělí v zásadě na dvě kategorie. Do první spadají pouzdra na mobil s otevíratelným křídlem, které poskytuje základní ochranu i displeji. Druhá kategorie soustředí své síly na obalení zad a boků přístroje. Ve druhé kategorii najdete i spoustu obalových specialit jako jsou dřevěné kryty na mobil, plastická pouzdra či extrémně odolná, která snesou i trochu tvrdší zacházení. Výběr vhodného designu pokládáme za nejzábavnější část celého procesu. Nabízí se jednoduché, jednobarevné obaly na mobil anebo nepřeberné množství motivů, ze kterých si vybere každý. A pokud ne, i pro tento případ máme řešení. Stačí navštívit naši kreativní dílnu a za pár minut si vytvořit obal na mobil zcela podle svého.

Prodlužte životnost svého přístroje

Kvalitní kryty na mobil neslouží jen jako designový doplněk. Jejich hlavní rolí je ochrana telefonu před nástrahami každodenního zacházení. Jejich dobré fungování se projeví zkrátka tím, že svůj telefon nebudete muset často měnit.