Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy A22 4G

Obaly pro Samsung Galaxy A22 4G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy A22 5G, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1035
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Samsung Galaxy A22 4G podle čínské filosofie

Fanoušci jihokorejského Samsungu se v polovině července roku 21 dočkali novinky, která vyznává čínskou filosofii. Telefon Samsung Galaxy A22 4G nabízí za cenu o něco málo převyšující 5 000 Kč výbavu, na jakou jsme byli ještě donedávna zvyklí u telefonů mnohem vyšší třídy. Vedle AMOLED displeje s 90Hz obnovovací frekvencí je to mimo jiné hned čtveřice čoček zadního fotoaparátu, z nichž ta největší má úctyhodných 48 Mpx. Telefon v elegantní bílé, jemné fialové nebo tradiční černé barvě má tělo vyrobené z plastu, jehož odolnost nezvyšují žádné vojenské normy. Už proto je dobré se v co nejkratším čase po jeho nákupu porozhlédnout po kvalitním krytu.

Obaly na mobil se vším, co k nim patří

My na etuo.cz nabízíme kryty na mobil Samsung Galaxy A22 4G, které jeho odolnost a trvanlivost jednoznačně zvýší. Vedle ohledů k rozměrům telefonu disponují všemi nezbytnými výřezy, pro veškeré funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon tak půjde i s nasazeným krytem ovládat tak, jak jste zvyklí. Obaly na mobil zajistí telefon před oděrkami, škrábanci i špínou, zkrátka před veškerými nástrahami, se kterými se může během běžné manipulace a přenášení setkat. Své spolehlivé vlastnosti nabídnou také v případě, že vám telefon nedopatřením vypadne. V takovém případě dokáží utlumit pád, takže telefon by z toho s trochou štěstí měl vyjít neporušený. Pokud budete mít kryt stále na telefonu, může se stát, že když ho po delším čase sundáte a mobil jemně očistíte, vykoukne na vás v podobě, v jaké jste si ho pořídili. Samozřejmě je vhodné pouzdra na mobil Samsung Galaxy A22 4G kombinovat se správným zabezpečením displeje. Naštěstí máme tvrzená ochranná skla na mobily či fólie na obrazovky v naší nabídce také.

U nás si vybere opravdu každý

Při listování nabídkou krytů na mobil Samsung Galaxy A22 4G vás možná může překvapit množství typů a provedení. Naším cílem je, aby si u nás vybral opravdu každý. Protože každý člověk je jiný a každý od svého krytu očekává něco trochu jiného, nabízíme velmi široké množství nejen jednotlivých designů, ale i konkrétního provedení. Svůj výběr si však můžete zjednodušit pomocí filtrování. Pokud například víte, že vám vyhovují silikonové kryty na mobil, zadejte do filtrování pouze tyto kryty na mobil Samsung Galaxy A22 4G a můžete se plně soustředit jen na výběr správného designu. Obdobně můžete postupovat, pokud nedáte dopustit na knížkové či flipové kryty s typickým pohyblivým křídlem, ale i v případě, že stojíte o výjimečně odolné či třeba třpytivé obaly na mobil. V nabídce máme něco i pro příznivce netradičního materiálového provedení. Základní silikon totiž může doplňovat kov, kůže i dřevo. Plastický vzhled je tu pro všechny, kdo dávají přednost hmatovým zážitkům. Telefony s plastickým krytem bývají zpravidla velmi pohodlné na držení. Jestli chcete, aby váš obal uměl něco navíc, zabruste do záložky „bumper krytů“. Vedle čisté elegance vás tyto kryty často potěší praktickou funkcí navíc, jako je stojánek, nebo třeba kapsa na doklady či bankovky. Výběr je zkrátka jen na vás. My vám k němu pouze nabízíme nekonečné možnosti.

Staňte se na chvilku designérem

Slova o nekonečných možnostech nejsou nadnesená. Vedle základní nabídky můžete také zvolit možnost „navrhnout kryt“ a pustit se do designování svého obalu sami. Je to velmi jednoduché. Za pár minut můžete vykouzlit jedinečné pouzdro na mobil Samsung Galaxy A22 4G, jaké nebude mít nikdo jiný na celém světě. Celý proces vám velmi ulehčí fakt, že plocha, na které tvoříte, je vaším budoucím obalem. Díky tomu můžete zvolený motiv či motivy natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebude na obalu vypadat co nejlépe. Dál už stačí jen následovat pokynů tlačítek, přidávat další obrázky, vhodná slova či ladit barevnost pozadí.