+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Samsung Galaxy A20

Obaly pro Samsung Galaxy A20


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy A20e, Samsung Galaxy A20s, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Samsung Galaxy A20

Jakmile se k nám dostane informace, že značka Samsung přichází s novým modelem telefonu, ihned pro něj zajištujeme dostatečné množství obalů. Chceme být totiž dopředu připraveni na všechny vaše objednávky. Nejinak je tomu v případě smartphonu Samsung Galaxy A20. I pro něj jsme přichystali do zásoby silikonové, knížkové, flipové, extra odolné či například třpytivé kryty na mobil.

Elegantní doplněk i účinná ochrana - Samsung Galaxy A20

Při výběru dobrého pouzdra na mobil se většina uživatelů řídí svými zvyklostmi. Ti, kdo mají rádi hravé či rozmanité motivy nebo třeba s oblibou střídají obaly podle momentální nálady, ocení silikonové kryty na mobil s mimořádně širokým výběrem jednotlivých designů. Kdo si zvykl na pohyblivé křídlo a chce jeho pomocí zajistit také základní ochranu displeji přinejmenším při přenášení telefonu, volí knížkové nebo flipové kryty na mobil. Milovníci výjimečnosti vyhledávají plastický povrch nebo rovnou sáhnou po možnosti vyrobit si kryt na telefon podle svého. Obaly, které vidíte před sebou, jsou přímo určené pro váš Samsung Galaxy A20. Odpovídají mu nejen svými rozměry, ale také výřezy pro všechny funkční a ovládací prvky na zádech i boku telefonu. Je dobrým zvykem, že pouzdra na mobil nekryjí jen záda telefonu a boky přístroje, ale mírně přesahují i nad displej. Pokud je položíte na rovný povrch, obrazovka se ho ani nedotkne. Přesto vám doporučujeme ochranu zesílit nákupem vhodného ochranného skla či fólie na displej. Nejlépe z naší nabídky od prověřených výrobců.

Skvělý výkon a ohromující fotoaparát - Samsung Galaxy A20

Kromě již tradiční černé barvy se Samsung Galaxy A20 nabízí také v modrém provedení. Modrá se stala v poslední době nejoblíbenější barvou asijských výrobců. Bez ní si nový model telefonu snad ani nelze představit. Pokud patříte mezi její příznivce, doporučujeme vám sáhnout po přebalu, který ji přizná. Buď to může být průsvitný obal anebo ten, který má průsvitné třeba jen boky.