CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy A03s

Obaly pro Samsung Galaxy A03s


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy A03, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1123
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na mobil Samsung Galaxy A03s je parťák do nepohody

Velký mobil Samsung Galaxy A03s potřebuje dobrou ochranu. Proč? Protože ho všude nosíme sebou. Protože ho pokládáme na nejrůznější povrchy. A protože je velký. Dobrý obal na mobil, ale neochrání jen před oděrkami i škrábanci. Umí ochránit tělo telefonu před prachem a nečistotami. V internetovém obchodě na majitele nového Samsungu myslíme a připravili jsme pro ně velkou kolekci s kvalitními obaly na mobil. V kolekci jsou připraveny populární plastové obaly na mobil, nevšední dřevěné kryty i opravdu trendy novinky. Na vás je, vybrat si obal na mobil, který sedne vašim potřebám i vkusu. Obal na mobil je jako druhá kůže mobilu. Můžete ho pojmout ryze prakticky. Takovým řešením jsou kryty na mobil, které jsou nenápadné a nechávají vyniknout původní design smartphonu. Nebo z obalu na mobil vytvoříte zajímavý kousek vašeho stylu.

Jednoduché zadní kryty na mobil Samsung Galaxy A03s a krásné knížkové obaly

Tvar obalu na mobil se může velmi lišit. Jedno ale musí splňovat každý obal, kryt i pouzdro na mobil. Na zařízení musí spolehlivě sedět. Žádné padání, vysvlékání s těla mobilu nebo odchlipování není přípustné. A všechny otvory musí být na správných místech a v dostatečné velikosti. Nic nesmí bránit plnému provozu zařízení. Toto splňují všechny obaly na mobily, které v e-shopu Etuo.cz najdete. Obaly na mobily Samsung Galaxy A03s z Etuo.cz proto musí být vyráběny v rozměrech a tvaru tohoto modelu. Základ kolekce tvoří jednoduché zadní kryty na mobil, které spolehlivě chrání záda a boky telefonu. U těchto obalů oceníte neustále volnou obrazovku. Opakem jsou pak knížkové a flipové obaly na mobil. Ty mobil obejmou ze všech stran a poskytnou mu komplexní ochranu.

Jemné silikonové obaly na mobil Samsung Galaxy A03s, klasika i cool zajímavosti

Když se podíváme na obaly na mobily, musíme si přiznat, že topem v materiálech je kvalitní plast. Ale i on může mít různé podoby. Oblíbené jsou silikonové kryty na mobily, pevné plastové skořepiny, i klasický vysoce odolný plast. Kvalitní plast je totiž nezastupitelný. Snadno se čistí, skvěle na něm vyniknou potisky a hlavně dobře chrání proti nejrůznějším oděrkám. Kryty na mobil Samsung Galaxy A03s ale mohou být i z jiných materiálů. Kožené kryty na mobil dýchají jemným luxusem. Ideálně dotvoří outfit pro náročná jednání nebo formální večerní události. A příroda ve svých darech pokračuje. Trendem posledních měsíců jsou obaly na mobil, které mají záda z přírodních materiálů. Mobil s obalem s přírodním plátem dřeva či kovu vypadá naprosto stylově. Můžete je mít v čisté hladké podobě, kdy vynikne materiál, nebo s nádherným uměleckým gravírováním. Specialitkou jsou pak vysoce odolné obaly na mobily. Kombinují speciální plast a kovový rám. Často mají nejrůznější certifikace zvýšené odolnosti, které mohou být až armádních standardů.

Obaly na mobil Samsung Galaxy A03s s potisky nebo v jednobarevné verzi?

Obal na mobil Samsung Galaxy A03s je z kvalitních materiálů a má chránit, ale může i pobavit. Stačí jen vybrat si potisk, který vám sedne do nálady. Nebo ještě lépe, který vám tu náladu každý den o pár stupínků zvedne. Pouze se připravte, že výběr z více než 300 potisků je trošku náročný. Může se stát, že nakonec zjistíte, že potřebujete víc než jeden obal. Ale i to se dá zařídit. Ceny to rozhodně dovolují. A co na obalu na mobil můžete mít? Krásné fotky přírody, obrázek oblíbeného zvířete nebo uklidňující ezo motiv. Můžete se sladit s vánoční či třeba velikonoční náladou. Nebo se bavit krásnou a vtipnou koláží.

Smartphone Samsung Galaxy A03s

Mobil Samsung Galaxy A03s vám rozhodně neutrhne kapsu. Je to kvalitní zástupce renomované značky pro všechny, kteří od mobilu nečekají žádné technické zázraky. Ale pokud hledáte mobil s dlouhou výdrží, je to dobrá volba.