+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme X50 Pro 5G

Obaly pro Realme X50 Pro 5G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Realme X50 5G, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Knížkové a flipové kryty na mobil Realme X50 Pro 5G, ale i luxusní kožená pouzdra

Pro smartphone Realme X50 Pro 5G jsme připravili plnou palbu krásných pouzder, obalů a krytů. Čekají na něj klasické silikonové zadní kryty i populární klapkové obaly. V základní výbavě nesmí chybět pevné plastové kryty na mobil Realme X50 Pro 5G, až neviditelné zadní kryty z řady Ultra Slim nebo bláznivé třpytivé obaly. Na mobil Realme X50 Pro 5G čeká několik stovek variant potisků obalů a neustále přidáváme nové. Nádech luxusu slibuje kožené pouzdro na mobil Realme X50 Pro 5G. Knížkové a flipové obaly na mobil Realme X50 Pro 5G mají jedinečnou praktickou stránku, ale i dobrou ochranu celého zařízení a samozřejmě krásný vzhled. Pokud si rádi hrajete a ladíte váš outfit, podívejte se na jednobarevné kryty a obaly na mobil Realme X50 Pro 5G. Jsou decentní a perfektně zapadnou do vašeho stylu.

Dobrou ochranu telefonu Realme X50 Pro 5G zajišťuje perfektní provedení a kvalitní materiály

Obaly na mobil Realme X50 Pro 5G, které v e-shopu Etuo.cz najdete, jsou od prověřených výrobců. Obaly na mobil Realme X50 Pro 5G musí být vyrobeny z kvalitních. Pří výrobě musí být respektovány rozměry a tvar mobilu Realme X50 Pro 5G. Jen tak mohou na mobilu dobře sedět a chránit tělo telefonu Realme X50 Pro 5G. Poskytují tak telefonu Realme X50 Pro 5G odboru ochranu před mechanickým poškozením, ale zároveň neruší žádnou z jeho funkcí. Potěší i dobrá cena. Díky ní si můžete pořídit několik obalů a krytů na mobil Realme X50 Pro 5G a střídat je podle potřeby či nálady. Trochu luxusu na večer, do terénu vysoce odolné pouzdro na mobil Realme X50 Pro 5G a na víkendy nějaký zajímavý potisk.

Smartphone Realme X50 Pro 5G

Chytrý mobil Realme X50 Pro 5G je drak, který rozhodně nezapadne. Má vysoký výkon, displej s 90 Hz. Nabíjení běží pod 65 W.