Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme X50 5G

Obaly pro Realme X50 5G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Realme X50 Pro 5G, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Pro mladé a bohaté

Poměrně nová značka Realme míří svými telefony na mladší cílovou skupinu. Myšlenka je to dobrá i osvědčená. Pokud tuto skupinu dostatečně zaujme, je možné, že si vypěstuje celou generaci fanoušků, kteří s ní budou rádi vyrůstat. V lednu loňského roku Realme přineslo další důkaz toho, že telefon pro mladé nemusí nutně znamenat telefon pro ne příliš majetné. Realme X50 5G je k dostání za cenu od 9 000 do 15 000 Kč v závislosti na velikosti interní paměti. Takový výdaj je velmi rozumné si pořádně pojistit.

Kryty na mobil prodlouží jejich životnost

Spousta mladých lidí si libuje v posledních technologických novinkách. Telefon Realme X50 5G jich nabízí opravdu spousty. Zároveň však je v mladších generacích lépe zakořeněný ohled na životní prostředí. Proto si nastupující generace uvědomuje, že střídání telefonů po pár použitích není udržitelné a raději hledí, jak si udržet svůj stávající přístroj. Pro tento účel nejlépe poslouží kvalitní obaly na mobil. Telefon chrání proti oděrkám, škrábancům i špíně. Dokáží zmírnit následky pádu nebo mu zcela zamezit, protože mají zpravidla protiskluzový či dokonce plastický povrch. Díky nepřebernému výběru typových provedení a designů a šikovně nastavené ceně mohou uživatelé pouzdra na mobil střídat podle nálady a přeci jen tak vtisknout svému přístroji pokaždé trochu jiný vzhled. Nejvíce zástupců mají tradičně silikonové kryty na mobil. Nabízíme je jednobarevné, průsvitné, potištěné, ale také třpytivé, dřevěné či gravírované. Pro knížkové či flipové obaly je typické pohyblivé křídlo, které poskytuje základní ochranu také displeji. Pro náročné uživatele jsou tu odolné obaly, které vydrží i trochu drsnější zacházení.

Realme X50 5G udrží všechny vaše vzpomínky

Telefon Realme X50 5G vychází zcela vstříc požadavkům mladší generace. Ruku v ruce s nadupanými fotoaparáty vpředu i vzadu jde interní paměť, která může mít až 256 GB. Spolu s 12 GB paměti RAM získáte opravdu úctyhodné úložiště na všechny své momentky, zážitky i oblíbená selfíčka.