+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme X3 SuperZoom

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Jemné, stylové i trochu bláznivé obaly na mobil Realme X3 Super Zoom

Obaly na mobil Realme X3 Super Zoom umí krásu zařízení podtrhnout. Ale mohou ho také zcela proměnit. Nebo mu třeba dodají velmi osobitý ráz, využitím zajímavých materiálů a nekonvenčních potisků. Záleží jen na vaší náladě a potřebách. Všechna pouzdra na mobily Realme X3 Super Zoom, která jsme v Etuo.cz připravili, jsou v rozdělena do tematických kategorií. Potisků je totiž víc než 300. Najdete obaly na mobil Realme X3 Super Zoom pro romantiky i kutily. A přidejte k tomu ještě obaly na mobil Realme X3 Super Zoom s přírodním dřevem, kovem či eko kůží. Samozřejmostí jsou také vysoce odolné pouzdra na mobil Realme X3 Super Zoom, které chrání telefon v náročných podmínkách. Obaly na mobil mohou být v provedení knížková a flipová pouzdra na telefon Realme X3 Super Zoom, plastové či silikonové kryty na mobily Realme X3 Super Zoom nebo stylové obaly z kombinovaných materiálů.

Kvalitní ochrana zařízení pomocí obalu na mobil Realme X3 Super Zoom

Všechny obaly na mobil Realme X3 Super Zoom z našeho e-shopu Etuo.cz, jsou ale také spolehlivou ochranou zařízení. Jsou z odolných materiálů, které vynikají trvanlivostí a stálostí. Při výrobě je postupováno tak, aby obaly na mobil Realme X3 Super Zoom přesně kopírovaly tělo telefonu a dobře tak na něm seděly. Je to důležité, protože jen obal na mobil Realme X3 Super Zoom, který nepadá, ho může dobře chránit. Nechybí ani otvory pro kamery fotoaparátu, sloty pro nabíjení či tlačítka. Vše je na správných místech a v dostatečné velikosti. Nic tak nebrání využívání všech skvělých funkcí chytrého mobilu Realme X3 Super Zoom.

Chytrý mobil Realme X3 Super Zoom

Smartphone Realme X3 Super Zoom má krásnou výbavu a velice přijatelnou cenu. Své příznivce si však získal opravdu vyladěným fotoaparátem. 60 násobný zoom je už opravdu velkým lákadlem.