+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme Pad 10.4

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

První tablet od společnosti Realme

Pokud děláte něco úplně poprvé, může to dopadnout dobře i špatně. Čínská značka Realme se v roce 2021 úplně poprvé pustila do výroby tabletu. Výsledek, tablet Realme Pad 10.4, můžeme pokládat za zdařilé dílo. Jak název napovídá, obrazovka nabízí úhlopříčku 10,4 palce s IPS displejem. Baterie s kapacitou 7 100 mAh napovídá, že tablet vydrží na jedno nabití poměrně dlouho, ovšem rychlost, s jakou šťávu opět doplní, není nijak závratná. Na tabletu na první pohled zaujme celokovové tělo. Vzhledem k ceně, která se pohybuje okolo 5 000 Kč, to není vůbec nic běžného. Na každém novém výrobku nás samozřejmě nejvíce zajímá úroveň zabezpečení. U tohoto tabletu nenajdeme žádnou. Vzhledem ke zmíněnému kovovému provedení, které je tradičně těžší než plast, i vzhledem k rozměrům tabletu, může být přístroj náchylnější k pádům. Na vašem etuo.cz najdete celou řadu šikovných pomocníků, kteří vám pomohou zmírnit, či zcela eliminovat jeho následky. O obrazovku se postarají tvrzená ochranná skla či fólie na displej, tělo a boky si vezmou na starosti pouzdra na tablet.

Realme Pad 10.4 v nejlepších rukou

Spolehlivé kryty na tablet toho musí umět poměrně mnoho. Zásadní je přitom respekt k rozměrům tabletu i jeho funkčnímu uspořádání. Tablet by měl jít do obalu snadno zacvaknout. Plastický povrch s řadou otvorů by se měl postarat o to, abyste mohli tablet používat tak, jak jste zvyklí, aniž byste museli obal sundávat. Spolu s obaly na tablet získáte užitečnou ochranu proti oděrkám, škrábancům i špíně. Vzhledem k tomu, že tablety jsou určené k převážení, či rovnou cestování, taková ochrana se rozhodně hodí. V taškách, kabelkách či kufrech, kde je jim určeno pobývat, se totiž mohou potkat s různými ostrými předměty, které mohou na těle i displeji napáchat značné škody. Kryty na tablet dokáží všechny tyto nezvané sousedy držet pěkně dál od těla zařízení, takže tablet bude před nimi trvale chráněn.

Knížkové kryty na tablet to jistí

Zatímco u smartphonů stále není jasno, který obal je vůbec tím nejlepším, tablety v tom mají mnohem více jasno. Ze všech typů se nejlépe prosadily kryty knížkové. Jejich vnitřní silikonové pouzdro pevně obepíná tělo a boky zařízení, zatímco vnější kryt poskytuje zesílenou ochranu nejen zad, ale i displeje. Vnitřní strana pohyblivého křídla je vyrobená z extra měkkého materiálu, se kterým se obrazovka vašeho Realme Pad 10.4 bude cítit jako v bavlnce. Lomy na tomto křídle oceníte při každém delším sledování filmů či videí. Obal jde totiž díky tomu změnit v praktický stojánek, takže vaše ruce se mohou věnovat, čemu chtějí, třeba zůstat pěkně pohodlně založené. Velká vnější plocha poskytuje opravdu velkorysý prostor pro výtvarné zpracování. Motiv může plynule přecházet přes celý kryt, anebo se na přední i zadní straně opakovat. U nás si na designu velmi zakládáme. Proto pro vás opět máme přichystanou pestrou paletu různých motivů, ze kterých si jistě vyberete. Abstraktní i konkrétní vzory máme jak v podobě fotek, tak koláží, animací či grafiky. Vybírat můžete samozřejmě i obaly jednobarevné. Ať tak či onak, vaše tablety s nimi budou vždy mnohem více odolné, takže s vámi s trochou štěstí vydrží o dost déle.

Ještě jsou tu kryty s vlastním motivem

Během listování nabídkou jste jistě zahlédli možnost „navrhnout kryt“. Velmi rádi ji využívají všichni příznivci originálních řešení, ale i ti, kdo chtějí novým pouzdrem obdarovat někoho ze svých blízkých. Samotné navrhování je zábava. Na připravenou plochu, která je vaším budoucím krytem, můžete umístit jeden i více motivů. Typicky se nabízí paměť vašeho přístroje, třeba váš fotoaparát, ale možností je více. Například internet s jeho nekonečnou nabídkou námětů, ale i naše galerie, do které získáváte exkluzivní vstupenkou. Všechny tyto zdroje je samozřejmě možné kombinovat. Můžete například využít fotku z vaší dovolené a doplnit ji o třpytivé elementy z nějakého našeho návrhu. Je to jen na vás.