CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Realme Narzo 50A Prime

Obaly pro Realme Narzo 50A Prime


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Realme Narzo 50, Realme Narzo 50i Prime, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Představujeme Realme Narzo 50A Prime

Pokud si dá telefon do svého názvu slůvko „prime“, měl by v něčem hrát prim. V případě novinky z března roku 22, telefonu Realme Narzo 50A Prime, je to mimo jiné jeho vzhled. Záda přístroje jsou potažená plastem, který připomíná vysoce odolné vlákno kevlar. Ačkoli přístroj odkazuje na vysoce odolný materiál, sám o sobě je stejně náchylný k různým oděrkám, škrábancům, či špíně, jako každý jiný chytrý telefon. Pokud jste navštívili tyto stránky, zřejmě se vážně zamýšlíte nad tím, jak odolnost telefonu zvýšit. Kryty na mobil Realme Narzo 50A Prime v naší nabídce vás potěší spoustou užitečných vlastností a navíc ještě překvapí svým promyšleným designem. Kdo chce zachovat původní vzhled telefonu, sáhne po průsvitných krytech. Kdo naopak touží po výjimečném designu, může si vybrat z téměř nekonečné nabídky jednobarevných či potištěných obalů.

Kryty na mobil, které umí všechno potřebné

Aby mohly obaly na mobil Realme Narzo 50A Prime plnit spolehlivě svou roli štítu prosti oděrkám, škrábancům i špíně, musí se telefonu dokonale přizpůsobit. Chytré telefony se totiž zpravidla liší svými rozměry či funkčním uspořádáním. Spolehlivá pouzdra na mobil musí počítat s každým milimetrem a disponovat veškerými výřezy pro snadné ovládání přístroje. O tom, že je obal na telefonu nasazený, byste prakticky vůbec neměli vědět. Ovládání i zacházení s mobilem by mělo být stejně snadné, jako kdyby žádný kryt neměl. Vedle zvýšení odolnosti proti mechanickým vlivům se zásadním způsobem změní i šance na přežití případného pádu. Kryty na mobil totiž dokáží pojmout část jeho energie, takže z toho váš smartphone s trochou štěstí vyjde neporušený.

Záleží na každém z vás

Spolehlivé ochranné vlastnosti jsou jedna věc, design či samotné provedení věc druhá. Tady už velmi záleží na osobním vkusu každého z vás i na vašich preferencích. Zatímco někdo nedá dopustit na silikonové obaly na mobil, které kryjí záda i boky přístroje, ale obrazovku nechávají přístupnou, jiní vyhledávají knížkové obaly s jejich pohyblivými křídly. Další lidé zase ze všeho nejraději sáhnou po méně obvyklém obalu, například v dřevěném provedení. My máme něco pro každého. Vedle tradičnějších typů nabízíme i celou řadu méně obvyklých provedení. Co takhle vyzkoušet odolné kryty, které často splňují náročné vojenské normy? Anebo obaly třpytivé, které se dobře hledají i v temných útrobách tašky či kabelky. Plastický povrch na krytu zase potěší váš hmat. Šikovná funkce navíc, jako je praktický stojánek či kapsa na bankovky nebo doklady, zase usnadní váš každodenní život a zvyky. Na etuo.cz je zkrátka z čeho vybírat, tak se do toho pusťte.

Obaly podle vašich představ

Mezi různými barvami, abstraktními či konkrétními vzory jistě narazíte na možnost „navrhnout kryt“. Pokud ji zvolíte, můžete se na chvíli vžít do role návrháře obalů a vtisknout svému telefonu Realme Narzo 50A Prime naprosto jedinečný vzhled. Celé navrhování je přitom až překvapivě jednoduché, za pár okamžiků si s tím poradí úplně každý. Šablona, na kterou umisťujete svůj motiv, je totiž vaším budoucím krytem. Velký výřez pro soustavu zadních kamer vám pomůže zvolený motiv či motivy správně natočit, zvětšit či zmenšit. Jako zdroj vám může posloužit paměť vašeho přístroje, internet nebo naše rozsáhlá galerie. Pokud existují nějaká slova, co vám spolehlivě zlepší náladu nebo dodají potřebnou motivaci, klidně je na obal připište. Vybírat můžete z celé řady fontů, barev i velikostí písma. Jakmile svůj návrh dokončíte a odešlete objednávku, okamžitě se jí začneme věnovat. Váš jedinečný kryt s vlastním motivem bude brzy na cestě k vám. Technika tisku, kterou přitom volíme, je stejná jako u všech ostatních krytů v naší nabídce. Kvalitou tisku a stálostí barev si proto můžete být jisti.