CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Realme GT Neo 3

Obaly pro Realme GT Neo 3


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Realme GT Neo 2, Realme GT Neo 3T, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Závodní Realme GT Neo 3

Zboží bývá pro zákazníky nejlákavější, pokud sebou nese nějaký ucelený příběh. Výrobci telefonu Realme GT Neo 3 se rozhodli, že to v tomto případě bude automobilové závodění. Telefon zdobí dva bílé závodní pruhy a může se pochlubit nejméně jedním rekordem v oblasti rychlosti. Podporuje totiž 150W nabíjení. V praxi to znamená, že je na 20 % nabitý přibližně za dvě minuty a na 100 % to dokáže vytáhnout za 16 minut! Něco takového bylo až dosud nemyslitelné. Telefon Realme GT Neo 3 v tomto ohledu přepisuje dějiny. Prvenství v super super rychlém nabíjení mu totiž už nikdo nesebere. Každý motorista však ví, že rychlost sebou nese i řadu rizik. Telefonu Realme GT Neo 3 nebylo dáno do vínku žádné krytí bezpečnostní normou. Vzhledem k tomu, že jeho cenovka atakuje hranici 17 000 Kč, je dobré tento drobný nedostatek od výrobce napravit. Kryty na mobil Realme GT Neo 3 z vašeho etuo.cz poskytnou ochranu, kterou ocení každý přístroj. Navíc mu budou výjimečně dobře slušet.

Obaly na mobil, které zvýší jeho šance na přežití

Pouzdra na mobil Realme GT Neo 3 v naší nabídce počítají s veškerými zvláštnostmi telefonu. V první řadě ctí jeho rozměry, což je velmi důležité proto, aby se telefon v obalu nehýbal. Plastický povrch každého našeho pouzdra na mobil obsahuje veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon se i s nasazeným obalem ovládá tak, jak jste zvyklí. Co se významným způsobem mění, je ochrana telefonu proti oděrkám, škrábancům a špíně. Velmi snadno se může stát, že když telefon po čase z obalu sejmete a lehce očistíte, vykoukne na vás ve stejné formě, jako když jste si ho pořídili. Další nespornou výhodou je zabezpečení proti pádu. Obaly na mobil dokáží pohltit část jeho energie, takže se šance na přežití pádu jednoznačně zvýší.

Je z čeho vybírat

Pro nové telefony na trhu míváme v záloze opravdu velké množství obalů. Listovat můžete i několika desítkami stránek. Nejvíce zástupců budou mít silikonové kryty na mobil Realme GT Neo 3, které chrání záda a boky přístroje, ale drobně vystupují také nad displej. Obrazovku nechávají vždy zcela přístupnou. Knížkové či flipové obaly ji naopak překrývají pomocí pohyblivého křídla. Toto křídlo nabízí kromě zesílené ochrany displeje také dvojnásobnou plochu, která může nést nějaký designový motiv. Vedle základních typů nabízíme i celou řadu méně obvyklých obalů, které však mají řadu fanoušků. Pořídit si u nás můžete odolné kryty, které často splňují vojenské normy, obaly, kde základní silikon doplňuje další materiál, jako je kov, kůže či dřevo, anebo třeba třpytivé kryty, které se velmi dobře hledají i v tmavé tašce či kabelce.

Získejte kryt, jaký opravdu chcete

Nechali jsme si to nakonec, ačkoli při listování nabídkou je design právě tím prvním, co upoutá vaši pozornost. Řada lidí dokonce ani nehledí na typové provedení telefonu a soustředí se výhradně na zvolený motiv. My doporučujeme zamyslet se nad tím, co od svého krytu na mobil vlastně očekáváte. Pokud to typové provedení neumožňuje, nabízí se ještě jedna cesta: „navrhnout kryt“. Pokud ji zvolíte, můžete si v naší galerii najít motiv, co vás zaujal a umístit ho na obal podle vašich představ. Samozřejmě navrhování krytů se netýká jen těchto případů. Kryt s vlastním motivem může vypadat zcela libovolně. My pouze upozorňujeme na tuto možnost, která může vyřešit váš problém s vhodným typem. Věříme totiž, že na typu pouzdra velmi záleží. Vaši každodenní manipulaci s telefonem by vám správné pouzdro mělo ulehčovat a nikoli naopak. Pokud přitom navíc vypadá přesně tak, jak sami chcete, je to dvojnásobná trefa.