+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme GT Master

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obal na mobil Realme GT Master jako praktický kousek i designový doplněk

Obal na mobil Realme GT Master potřebujeme a důvodů je hodně. Chceme, aby náš nový smartphone dlouho vydržel bez zbytečného poškození, aby nás obal pobavil, a někdy můžeme chtít, aby třeba i trochu provokoval. Kvalitní kryty na mobil Realme GT Master mohou často mnohé zachránit. Někdy je to záchrana obrazovky při pádu, jindy zabrání odření zad na nerovném povrchu. Ale asi všichni chceme, aby se nám obal na mobil líbil a sedl do našeho stylu. Stačí jen mrknout do kolekce v Etuo.cz, která na mobil Realme GT Master čeká a vybrat si ten, který vám bude vyhovovat. A pozor, některé obaly na mobil, mohou být zároveň peněženkou nebo praktickým stojánkem.

Vyberte si ten správný typ obalu na mobil Realme GT Master, který souzní s vašimi potřebami

V kolekci obalů na mobily Realme GT Master jsou nachystány různé typy. Chceme, abyste si mohli vybrat typ obalu na mobil, který smartphone ochrání, ale bude perfektně vyhovovat vašim potřebám a vkusu. Mezi velice populární typy patří zadní kryty na mobil Realme GT Master, které mají hned několik předností. Zadní kryt spolehlivě chrání záda mobilu a jeho boky. Má všechny potřebné výřezy pro kamery fotoaparátu a sloty. Vše je ve správné velikosti a na potřebných místech. Důležitou předností zadního krytu na mobil je neustálý přístup k obrazovce. Můžete tak na telefonu hrát hry a nic vám nebude v rukou překáže. Můžete psát zprávy nebo třeba sledovat video konferenci. Vybírat můžete kryty na mobil z jemného silikonu nebo pevné plastové skořepiny. Další variantou jsou knížkové a flipové obaly, které mají přední otevírací klapku. Ta v zavřeném stavu chrání citlivou dotykovou obrazovku. Samostatnou kapitolou jsou pak vysoce odolné obaly na telefony do nepříznivých podmínek.

Obaly na mobil Realme GT Master z klasického plastu i nevšedních materiálů

Většina obalů na mobily je vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Vybírat lze jemné silikonové obaly na mobil, které jsou příjemné na držení a jen lehce obklopují telefon. Další variantou je pevný plastový kryt na mobil, který působí trošku jako ochranný krunýř. Plast, který je na obaly na mobily v Etuo.cz využitý musí splňovat speciální požadavky. Podmínkou je zdravotní nezávadnost, dlouhá životnost a snadné čištění. V Etuo.cz, ale máme i naprosto netradiční hitovky. Jsou to stylové obaly na mobil, které nepřekvapují jen vzhledem, ale taky použitým materiálem. Naši designéři se totiž rozhodli využít pro ně přírodní materiály – dřevo a kov. Vznikly tak trendy vychytané kousky, které vypadají naprosto úchvatně. Můžete je mít v čisté přírodní podobě nebo s krásnými rytinami. Luxusní nádech zajišťují kožené obaly na mobily, které doporučujeme nejen do práce, ale také na všechny večerní události.

Minimalistické obaly na mobil Realme GT Master i kryty s vtipnými potisky

Cílem je připravit kolekci, kde si vysněný obal na mobil vybere každý. Proto máme připraveny decentní jednobarevné obaly na mobily Realme GT Master, které se perfektně ladí s oblečením i doplňky. Hned za nimi jsou v závěsu minimalistické čiré kryty na mobily Realme GT Master, které jen lehce doplňují krásný design smartphonu. A nachystáno je i obrovské množství potisků na obaly na mobily. Ty mohou pobavit, lehce provokovat nebo třeba jen vyloudit malinký úsměv v uspěchaných dnech. Potisků je v Etuo.cz připraveno více než 300. Je z čeho vybírat. Rozdělili jsme je do tematických řad, pro vaši jednodušší orientaci. Jsou zde obaly s romantickými motivy, filmovou tématikou i řady s luxusními fotografiemi.

Chytrý mobil Realme GT Master

Smartphone Realme GT Master zaujme na první pohled originálním vzhledem. Nicméně pozadu nezůstává ani super výbava. Největším lákadlem zůstává velký AMOLED displej s 120 Hz a výkonný procesor Snapdragon 778G. Třešinkou v závěru je super rychlé nabíjení na principy SuperDart.