+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme GT Explorer Master

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Kryty na mobil Realme GT Explorer Master zabezpečí i promění

To co od obalu na mobil očekáváme, je ochrana zařízení. Je to základní a naprosto neoddiskutovatelná funkce. V Etuo.cz je nám to jasné, a obaly a kryty na mobily Realme GT Explorer Master, které u nás najdete, musí splňovat přísná kritéria. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou stálé a mají dlouhou životnost. Přísná kontrola je ale i při výrobě. Musí být dbáno na ideální kopírování tvaru mobilu i jeho rozměrů. Jen tak může obal na mobilu dobře sedět, nepadá a spolehlivě ho chrání. To je naprostý základ. Dnešní obaly na mobil, ale často znamenají daleko více. Chceme, aby nám obal na mobil dělal každý den radost. Aby se líbil nám i okolí. A možná aby i trochu provokoval. Někdo navíc požaduje i další možnosti využití obalu na mobil. Můžete ho poskládat do stojánku a sledovat videa. Nebo si z obalu na mobil udělat peněženku na kreditku či občanku.

Jak vybrat ideální kryt na mobil Realme GT Explorer Master?

Protože je v kolekci mnoho typů obalů a krytů na mobily, může se to zdát složité. Posaďte se a v klidu si rozmyslete, jak chcete chytrý telefon Realme GT Explorer Master nejvíce využívat. Budete hrát hry nebo jen telefonovat? Sledujete hodně videokonference? Zkrátka, potřebujete neustále přístupnou obrazovku, nebo by se hodil obal na mobil, který je i stojánek. Sáhnout můžete po minimalistickém zadním krytu na mobil Realme GT Explorer Master nebo zvolit obal na mobil, který ho ochrání z více stran. Knížkový obal je jiný typ obalu. Obklopí mobil ze všech stran a ochrání tak i citlivou dotykovou obrazovku. Podobným typem je i flipový obal, ale ten se otevírá na kratším okraji. Proč jsou tak moc odlišné typy obalů. U zadního krytu máte celou dobu volnou obrazovku. Skvělé pro hráče her na mobilech, lidi, co pořád sledují dění na obrazovce, nebo hodně píší maily. Další samostatnou kategorií jsou vysoce odolné obaly na mobily. Jsou vyrobené z materiálů se zvýšenou odolností, mají speciální a často kovem vyztuženou konstrukci a hodí se, pokud mobil chcete využívat ve velmi náročných podmínkách, při sportu či v terénu. Často mají speciální testy zvýšené odolnosti.

Obaly na mobily Realme GT Explorer Master z nejrůznějších materiálů

Základním materiálem pro výrobu kvalitních obalů na mobily je plast. Je populární, protože má mnoho výhod a dobře se přizpůsobí nárokům, které na obaly klademe. Jsou odolné a zároveň na nich krásně vyniknou potisky. Silikonové kryty na mobil jsou velice příjemné na omak a nemění design mobilu. Nádech luxusu přinášejí kožené obaly na mobil, které se skvěle ladí s business outfitem nebo s šik šaty a doplňky. Trendem posledních období jsou nevšední obaly na mobil Realme GT Explorer Master s netradičními materiály, jako je kov a dřevo. Dostupné jsou v několika odstínech, v hladkém provedení i s gravírováním.

Více než 300 potisků i decentní obaly na mobily Realme GT Explorer Master

Zabezpečení mobilu je jen jedna z věcí, které od obalu na mobil očekáváme. Tou druhou je vyladěný vzhled. Ten dotváří barva a také potisk. Decentní jednobarevné obaly jsou perfektní, pokud milujete styl vyladěný do posledního detailu. Minimalisté zase oceňují čiré obaly, které se zařízením doslova splynou. A pokud se chcete bavit, jsou tady krásné potisky. Oblíbené jsou i fotky domácích mazlíků, zábavné hobby či food koláže nebo třeba tajemná ezo tématika.

Chytrý mobil Realme GT Explorer Master

Představme si krásného zástupce střední třídy, který má jméno Realme GT Explorer Master. Největším tahákem je výkon, který zajišťuje populární procesor Snapdragon 870. Hned v závěsu je ale AMOLED displej s 120 Hz a extrémně rychlé nabíjení s 65 W nabíječkou. Oželet ale musíte bezdrátové nabíjení.