+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme GT 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Klíčovým slovem je rychlost

Jarní novinka, telefon Realme GT 5G, se na trh přiřítil s opravdovou rychlostí. Nic jiného také neuznává, proto mu výrobce přiřadil označení „GT“. Posuďte sami: displej se obnovuje s úctyhodnou 120Hz frekvencí, z nuly na sto to baterie telefonu vytáhne během téměř neuvěřitelných 40 minut a superrychlý je i jeho výkon. Vděčí za něj procesoru Snapdragon 888, kterým se mohou pochlubit ty nejvýkonnější telefony dneška. Podporu sítí nové generace nemusíme zvlášť zmiňovat. Výrobce ji pro jistotu vložil do názvu. Telefon Realme GT 5G svými parametry rozhodně daleko překračuje střední třídu. Do té spadá snad jedině svou cenou, která mírně převyšuje 10 000 Kč.

Kryty na mobil, které vědí, co činí

Tak našlapanou novinku rozhodně stojí za to náležitě ochránit. Od výrobce má telefon v základní výbavě fólii na displej. Pokud jí však chcete vtisknout vzhled podle vašeho gusta, doporučujeme vám prolistovat naši nabídku obalů. Pouzdra na mobil Realme GT 5G nabízíme ve velkém množství provedení. Jedno však mají společné: kvalitu. Každé z nich dokáže uchránit váš telefon před oděrkami, škrábanci i špínou. Díky náležitým otvorům pro funkční i ovládací tlačítka a prvky půjde telefon i s nasazeným obalem vždy ovládat tak, jak jste zvyklí. Jediné, co se výrazně změní, je odolnost telefonu. Váš Realme GT 5G by měl vydržet dokonce i nechtěný pád. Na vás spočívá důležitý úkol: vybrat si pro sebe ten pravý.

Zjednodušte si vybírání

Víme, že pokud dojde na obaly na mobil, nejzábavnější je vybírat konkrétní design. Naše nabídka je však natolik štědrá, že než se prokoušete k tomu ideálnímu, můžete prolistovat pěkných pár stránek. Proto vám doporučujeme si výběr usnadnit a začít výběrem vhodného typu. Pokud například víte, že chcete silikonové kryty na mobil, můžete pomocí tohoto filtru vynechat prohlížení těch, které pracují s jiným materiálem. Kdo si oblíbil pohyblivé křídlo, tomu doporučujeme vybírat knížkové či flipové obaly na mobil Realme GT 5G a dál už se soustředit jen na ideální design. Obdobně můžete použít jako filtrovací kritérium například požadovaný materiál jako je veganská kůže, kov či dřevo nebo třeba plastický povrch. Vyhovíme také všem vyznavačům prosté elegance. Pokud chcete jednoduché, ale promyšlené pouzdro na mobil Realme GT 5G, prohlídněte si nabídku krytů „bumper“. Potěší vás nejen svým vzhledem, ale často i šikovnou funkcí navíc, jako je praktický stojánek či kapsa na bankovky nebo doklady. Odolné kryty na mobil jsou zase pro ty, kdo vyžadují pro svůj telefon zesílenou ochranu. Tato pouzdra splňují náročné vojenské normy a váš telefon s nimi snese i trochu drsnější zacházení. Kryty na mobil však můžete vybírat také podle určité kolekce. Snažíme se je měnit podle nejnovějších trendů. V poslední době mezi ně přibyly například mramorové kryty na mobil, které mají třpytivé akcenty.

Což takhle Realme GT 5G s vlastním motivem?

Navzdory naší bohaté nabídce se může stát, že budete mít o svém krytu zcela jasnou představu. I v takovém případě vám rádi vyjdeme vstříc. Pro váš Realme GT 5G nabízíme možnost navrhnout si kryt s vlastním motivem. Je to až překvapivě jednoduché, za pár minut to můžete mít hotové. Navrhování vám velmi usnadní fakt, že plocha, na které tvoříte, svými rozměry i uspořádáním odpovídá telefonu Realme GT 5G. Díky tomu snadno najdete nejlepší umístění pro svůj zvolený motiv či motivy. Sahat přitom můžete do paměti vašeho zařízení, což je velmi oblíbené. Vedle toho však můžete využít i nekonečné možnosti internetu nebo naši obsáhlou galerii, kterou vám pro tento účel exkluzivně zpřístupníme. Obrázek je možné doplnit vhodnými slovy. Opět máte na výběr z celé řady fontů, barev i velikosti písma. Před dokončením objednávky doporučujeme pro jistotu ještě použít tlačítko na úpravu barevnosti pozadí, aby vše ladilo do posledního detailu.