+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme GT 2 Pro 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Telefon, který má jméno

Schválně, kolik znáte návrhářů mobilních telefonů? Po dnešku budete vědět minimálně o jednom. Za vzhledem nového telefonu Realme GT 2 Pro 5G stojí Naoto Fukasawa. Na svůj výtvor je designér natolik pyšný, že záda přístroje ozdobil svým podpisem. Na telefon mimo jiné navrhl unikátní materiál, který připomíná papír. I když telefon z papíru rozhodně není, ohledně zabezpečení nám přinesl drobné zklamání. Zesílenou ochranu nabízí pouze obrazovka vybavená bezpečnostním sklem Corning Gorilla Glass Victus. Celkově se telefon nemůže pochlubit žádným ochranným protokolem. Vzhledem k jeho vysoké ceně to pokládáme za nemalou nevýhodu. Vy ji však můžete snadno napravit výběrem pouzdra na mobil z naší nabídky. Kryty na mobil Realme GT 2 Pro 5G, které vám předkládáme, násobí jeho ochranu. Pokud však nesáhnete po průsvitné variantě, pravděpodobně přijdete o cenný podpis autora návrhu, který obsadil vyvýšený ostrůvek vedle hlavní soustavy kamer.

Přísný výběr pouzdra na mobil Realme GT 2 Pro 5G

Kryty na mobil, které se dostanou do našeho výběru, musí vždy splňovat několik přísných kritérií. V první řadě musí samozřejmě telefonu dobře padnout. Každý smartphone se svými rozměry drobně liší. U kvalitního krytu však záleží na každém milimetru. Sebemenší nepřesnost může způsobit, že obal nebude na telefonu dobře držet a v takovém případě se značně sníží i jeho funkčnost. Obaly na mobil Realme GT 2 Pro 5G v nabídce etuo.cz počítají opravdu s každým milimetrem. Vedle toho plně respektují i funkční náležitosti telefonu. Po jejich obvodu, na zádech a pokud jde o knížkové či flipové kryty tak i na čelní straně, najdeme řadu otvorů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Spolehlivý obal nemá bránit běžnému použití telefonu, naopak ho má plně umožnit. Pouze pokud plně respektuje všechna tato specifika, může se stát spolehlivým štítem proti oděrkám, škrábancům i špíně. V naší nabídce se můžete setkat pouze s takovými kryty na mobil, které to zaručují.

Na vzhledu záleží

Pokud máme jasno v otázce funkčnosti, můžeme přistoupit k výběru vhodného vzhledu. Na něm totiž také záleží. Telefon máme zpravidla na očích každý den. Pokud si svůj obal dobře vyberete, může pro vás být takový pohled zdrojem trvalé radosti, či dobré nálady. Estetika však nesmí jít na úkor funkčnosti. Pokud vás zaujal motiv na knížkovém krytu, ale obvykle používáte obaly silikonové, svou koupi dobře zvažte. Zvykat si na nový typ obalu nejde ze dne na den. Naším cílem není, aby vás ta roztomilá kočička, která vás tak zaujala, nezačala za chvíli rozčilovat, když ji musíte každou chvíli odklápět. Naopak, budeme rádi, když si vaše ideální typové uspořádání zcela sedne i se zvoleným motivem, aby bylo běžné používání mobilu stále příjemné.

Je tu ještě jedna cesta

Pokud se vás náš předchozí případ skutečně týká, je tu ještě jedna cesta, jak to vyřešit. Také pro telefony Realme GT 2 Pro 5G nabízíme možnost navrhnout si kryt s vlastním motivem. Jestliže jste tedy mezi knížkovými kryty našli motiv, který byste chtěli přenést na pouzdro silikonové, využijte nabídky „navrhnout kryt“. Mezi jejími funkčními prvky najdete možnost navštívit naši vlastní galerii a zvolit si v ní jakýkoli obrázek, který vás zaujme. Držet se té kočičky přitom samozřejmě nemusíte. Kromě naší galerie můžete vybírat jakýkoli obrázek či obrázky, které se vám líbí. Aplikace sama dohlédne na to, aby měly správné rozlišení a na obalu vypadaly dobře. Celé navrhování je velmi snadné. Za pár minut je vše hotovo a obal jde okamžitě do výroby. Na svůj jedinečný kousek se můžete těšit v podobně krátkém čase, jako u krytů v naší nabídce. To už je pořádná porce důvodů, proč na to jít po svém.