+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme GT 2 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Kryty na mobil, které vám zrychlí puls

Součástí displeje telefonu Realme GT 2 5G je optická čtečka prstů, která dokáže změřit puls. Pokud si právě vybíráte kryty na tento mobil, možná je to vodítko, jak pro sebe najít ten nejlepší. Při listování můžete svůj puls kontrolovat a jakmile se vám zrychlí, budete vědět, že je to ten pravý. V naší nabídce je z čeho vybírat. Kryty na mobil Realme GT 2 5G, které vám předkládáme, mají celou řadu shodných vlastností. V první řadě telefonu skvěle padnou. Držet se rozměrů telefonu je zcela klíčové. Jen dobře padnoucí pouzdra na mobil mohou spolehlivě plnit svou ochranářskou roli. Samozřejmostí musí být i veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon by měl jít i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Spolu s kryty na mobil se výrazně zvýší odolnost telefonu proti oděrkám, škrábancům i špíně. Obaly navíc dokáží zmenšit riziko poškození v případě pádu. Pokud k němu dojde, utlumí ho, takže telefon by z toho měl s trochou štěstí vyjít neporušený. Vždy však bude záležet na výšce a rychlosti, s jakou padají. Pokud je omylem upustíte z mrakodrapu, rozbití nedokáží zabránit pravděpodobně ani obaly odolné, které splňují náročné vojenské normy.

Realme GT 2 5G tak, jak jste zvyklí

V nabídce etuo.cz se setkáte s nejrůznějšími typy krytů na mobil. Pestrá přehlídka vzorů je však může poněkud upozadit, protože je tím prvním, co upoutá vaši pozornost. Výběru vhodného typu byste se však měli věnovat. Obal by měl rezonovat s tím, jak jste zvyklí telefon používat. Pokud víte, že vám nejlépe vyhovují silikonové kryty na mobil, nejspíš nemá cenu prohlížet ty knížkové. Kdo není na jejich pohyblivé křídlo zvyklý, může ho to poněkud omezovat v manipulaci s telefonem. Silikonové kryty na telefon Realme GT 2 5G nabízíme v různých barvách, s různými potisky, ale i v méně tradičním provedení, kdy pouzdro doplňuje ještě další materiál jako je dřevo, kov, či veganská kůže. Vedle toho jsou tu kryty třpytivé anebo ty, které mají plastický povrch, a tudíž jsou velmi příjemné na dotyk. Knížkové kryty mají několik výhod. Jednak poskytují zesílenou ochranu obrazovky a jednak nabízejí dvojnásobnou plochu, která může nést nějaký designový motiv. Pohyblivé křídlo najdete i u krytů flipových. V tomto případě se otevírají směrem nahoru a ne do strany jako knížka. Novinkou v našem sortimentu jsou magnetické kryty na mobil, které se k přístroji přicvaknou pomocí přitažlivosti magnetu.

Vzory, kam se podíváte

Navrhovat nejrůznější motivy pro vaše chytrá zařízení nás velmi baví. Proto u nás najdete jednu z nejširších nabídek na trhu. Ať už si pomyslíte na jakoukoli lidskou činnost, či nečinnost, představíte si různé abstraktní či zcela konkrétní vzory, pravděpodobně se s nimi v naší nabídce setkáte. Pouzdra na mobil Realme GT 2 5G nabízíme v tak širokém množství provedení, že jsme je raději seřadili do přehledných kategorií. Vybírat tak můžete například podle jednotlivých barev, vzorů, tloušťky, či třeba průsvitnosti.

Nekonečné možnosti

Tím však vaše možnosti nekončí. Během prohlížení jste si jistě všimli varianty „navrhnout kryt“. Pokud ji zvolíte, můžete se sami na chvíli stát designérem a vytvořit si kryt přesně podle svých představ. Kryty s vlastním motivem mají celou řadu výhod. Jednak budou vždy nést přesně takový obrázek, jaký jste si vždycky přáli a jednak budou zcela originální. Velmi oblíbené jsou, pokud obal plánujete jako dárek pro někoho ze svých blízkých. V tomto případě je však velice důležité si dobře ověřit nejen značku telefonu, ale i jeho přesné modelové označení. Každý telefon se totiž drobně liší. Pouze obal určený pro ten který model může plnit svou roli ochránce skutečně svědomitě. Pokud však tuto jistotu máte, s vlastnoručně navrženým obalem to bude vždy trefa do černého.