CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Realme C35

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryty na mobil, které obrousí jeho hrany

Na telefonu Realme C35 je patrná inspirace iPhony. Připomínají ho především ostré hrany, které příliš nevyhovují ergonomii ruky. Výrobce do balení telefonu nepřidal žádný ochranný obal. O zmírnění tohoto nedostatku se však spolehlivě postarají obaly na mobil v naší nabídce. Máme jich pro vás celou řadu. Všechny mají za cíl zvýšit ochranu telefonu, za který si výrobce žádá zhruba 4 500 korun. Spolehlivé a kvalitní kryty na mobil u nás začínají na částce, která nepřekračuje 400 korun. Může se to zdát dost, na druhou stranu je třeba si uvědomit, že tato investice může zajistit celé měsíce bezproblémového fungování vašeho telefonu.

Vyšší odolnost pro váš Realme C35

U každého pouzdra na mobil, které vám předkládáme, si dáváme velmi záležet na tom, aby telefonu perfektně sedělo. Musí počítat s každým jeho milimetrem ve všech třech rozměrech. Samozřejmostí jsou také veškeré otvory pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon musí jít i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Díky krytu na mobil se výrazně zvýší odolnost telefonu proti všem oděrkám, škrábancům i špíně. Obal je ochotně schytá místo přístroje. Může se stát, že když obal po delším čase sundáte a lehce očistíte, telefon na vás vykoukne ve stejné podobě, jako když jste ho poprvé přinesli domů. Výrazně se zvýší také jeho odolnost v případě pádu. Pokud k němu dojde, obal pojme značnou část jeho energie, takže z toho váš přístroj vyjde s trochou štěstí zcela neporušený.

Oblíbený typ má úplně každý

Naše nabídka je jednou z nejširších na trhu. Jakmile se na pultech objeví nový přístroj, okamžitě pro něj máme připravené obaly v nejrůznějším provedení. Projít desítky stránek návrhů nějaký ten čas zabere. Abyste si ho ušetřili, doporučujeme vám využít možnost filtrování. Většina lidí totiž mívá jasno v tom, o jaký typ krytu stojí. Zúžit si výběr a prohlížet si pouze svůj oblíbený typ se rozhodně vyplatí. Poměrně značné listování vás čeká v případě, že volíte silikonové obaly na mobil. Ty spolehlivě kryjí záda a boky přístroje a drobně vystupují také nad displej. Pro knížkové či flipové kryty na mobil Realme C35 je typické pohyblivé křídlo, které ochranu obrazovky ještě více násobí. Pokud se vám často stává, že svůj telefon nemůžete najít, zvažte třpytivé obaly, které bývají dobře viditelné. Výjimečně odolné kryty zase snesou i trochu drsnější zacházení. Výhodou pouzdra, které má plastický povrch je to, že se dobře drží v ruce, což je u telefonu Realme C35 obzvlášť velkou výhodou. Vedle těchto základních typů najdete i celou řadu méně obvyklých, ale velmi efektních obalů, například takové, kde podkladový silikon doplňuje ještě další materiál jako je kov, kůže či dřevo.

Navrhněte si kryt docela sami

Vedle filtrování pomocí typu můžete také zvolit svou oblíbenou barvu. Po jejím výběru na vás vyskočí nejen nabídka jednobarevných krytů, ale i různé potisky v daném odstínu. Je to další způsob, jak si volbu vhodného krytu zjednodušit. Pokud máte o svém obalu zcela jasnou představu, celé listování můžete klidně hodit za hlavu a pustit se do toho po svém. Také pro telefon Realme C35 nabízíme možnost vytvořit si kryt s vlastním potiskem. Je to velmi jednoduché, za pár minut to máte hotové. Celý proces navrhování velmi zjednodušuje fakt, že tvoříte přímo na ploše budoucího krytu. Přítomnost otvoru pro zadní soustavu kamer vám ulehčí umisťování vhodného motivu či motivů. Najít je můžete v paměti svého zařízení, na internetu, ale i v naší obsáhlé galerii. Při nahrávání obrázku či obrázků budete vždy upozorněni, zda mají dostatečné rozlišení, což vaši kreativní snahu ještě více usnadní. Pokud se do navrhování pustíte sami, vždy budete odměněni krytem, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě.