+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme C31

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Realme C31 poznáte na první pohled

Poznávacím znamením telefonů Realme je rozmístění čoček. U trojitého fotoaparátu je hlavní kamera na foto modulu vždy vlevo nahoře, pod ní druhý objektiv s menším počtem pixelů a vlevo od nich je poslední kamera, která dohromady vytváří jakýsi trojúhelník. Stejné rozmístění proto najdeme i na telefonu Realme C31. Foto modul bývá zpravidla poměrně vystouplý, čímž se stává náchylnějším k mechanickému poškození. Nejen tento nedostatek pomohou vyřešit pouzdra na mobil. Velmi důležité jsou i u telefonů v nejnižším cenovém segmentu. Dokáží totiž výrazným způsobem prodloužit jeho životnost, což se dlouhodobě vyplatí.

Výhradně kvalitní a spolehlivé kryty na mobil

Aby mohla pouzdra na mobil Realme C31 plnit svou roli spolehlivě, musí se přístroji perfektně přizpůsobit. Každý telefon je jiný. Pokud už se povede, aby měly dva telefony totožné rozměry, budou se lišit funkčním uspořádáním. Kvalitní obaly na mobil musí s každým specifikem telefonu počítat. Jen tak ho mohou účinně chránit před oděrkami, škrábanci a špínou. Výřezy na jeho obvodu i zádech jsou nezbytné proto, aby šel telefon i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Také podle jejich přítomnosti se pozná, že jde o kvalitní a spolehlivé pouzdro. V případě telefonu Realme C31 obaly vyrovnají vystouplý foto modul a poskytnou telefonu celkově zvýšenou ochranu.

Seznamte se s nejběžnějšími typy

Listování naší nabídkou prakticky nebere konce. U nových telefonů to platí tím spíše. Abyste si výběr zjednodušili, využijte možnosti filtrování. S jeho pomocí si můžete vytřídit pouze takové kryty, o jaké máte skutečně zájem a dál už se soustředit jen na design. Nejvíce zástupců budou i tak mít silikonové kryty na mobil. Spolehlivě chrání záda a boky přístroje a drobně vystupují také nad displej. V naší nabídce může podkladový silikon doplňovat ještě druhotný materiál, jako je kov, kůže či dřevo. Silikonovým krytům v oblíbenosti sekundují kryty knížkové. Na jejich pohyblivé křídlo nedá řada zákazníků dopustit. Pokud chcete, aby se křídlo otevíralo odspoda nahoru, vyfiltrujte si kryty flipové. Obaly na mobil Realme C31 však mohou být například i třpytivé, mít plastický povrch nebo zesílenou odolnost. Odolné obaly na mobil dokonce často splňují náročné vojenské normy a telefon by s nimi měl vydržet i v náročnějších podmínkách.

Design je naší velkou vášní

Desítky stránek obalů na mobil Realme C31 na nás prozrazují ledacos, zvláště však naši zálibu v designu. Navrhování pouzder nás velmi baví. Proto přicházíme stále s novými a novými barvami, motivy a náměty a v průběhu roku je obměňujeme. Originální série přinášíme i k různým příležitostem roku. Setkat se u nás můžete s kolekcemi podle ročních dob, Vánočními, Valentýnskými či Velikonočními speciály. Obaly máme jednobarevné, průsvitné i potištěné. Potěšit dokážeme milovníky zvířat, rostlin, romantických výjevů, exotických či etnických prvků. Stačí si jen vybrat takový obal, který vás osloví.

Navrhněte si kryt s vlastním motivem

Během listování vám jistě neunikla možnost navrhnout si kryt po svém. Pokud ji zvolíte, můžete si na chvíli vyzkoušet naši práci a stát se designérem vlastního obalu. Velmi oblíbené je přitom použít například fotografie. Omezovat se tím však nemusíte. K dispozici je vám celý internet nebo naše obří galerie, kterou vám pro tento účel zpřístupníme. Pokud existují nějaká slova, která vám vždy spolehlivě zvednou náladu nebo dodají potřebnou motivaci, klidně je na obal připište. Vybírat přitom můžete z celé řady fontů, velikostí písma i barev. Před dokončením objednávky ještě doporučujeme zkontrolovat barvu na pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, může zůstat původní podklad. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom volíme, je však stejná, jako u obalů v naší vlastní nabídce. Za stálost barev a kvalitu tisku proto můžeme ručit.