Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme C30

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Realme C30 za rozumnou cenu

Ne každý nový telefon má za cíl ohromit počtem kamer či pokročilých funkcí. Telefon Realme C30 cílí na skupinu lidí, kteří chtějí chytrý telefon, ale odmítají za něj vydávat astronomické částky. Už za cenu okolo 2 000 Kč získáte fungující přístroj, který zvládne jakoukoli základní práci. I u telefonů v tomto cenovém segmentu však záleží na spolehlivosti a výdrži. Na mysli teď nemáme kapacitu baterie, ale otázku náležité ochrany. Pokud ji svěříte do rukou vašeho etuo.cz, můžete se spolehnout, že se životnost vašeho zařízení jednoznačně zvýší. Kryty na mobil Realme C30, které nabízíme, pomohou zamezit všem nástrahám, které jsou spojené s každodenním používáním. Telefony už dávno nejsou pevné linky. Nosíme je u sebe a každý den je používáme. S obaly na mobil získáte jistotu, že žádné takové používání nebude mít fatální následky.

Obaly na mobil, které se perfektně přizpůsobí

Aby mohly kryty na mobil plnit svou roli skutečně spolehlivě, musí se telefonu perfektně přizpůsobit. Důležité přitom nejsou jen rozměry telefonu, ale také jeho funkční uspořádání. Pouzdra na mobil z vašeho etuo.cz mají veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky, aby šel telefon i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Jakmile kryt na mobil Realme C30 nasadíte, rapidně se zvýší jeho odolnost vůči všem oděrkám, škrábancům a špíně. Může se stát, že když po delším čase obal sundáte a telefon lehce očistíte, vykoukne na vás v původní podobě, jako když jste si ho pořídili. To je velká výhoda zvlášť v případě, že plánujete v budoucnu svůj telefon opět odprodat. Kryt na mobil představuje v podstatě ochranu vaší investice. Své spolehlivé vlastnosti však umí prokázat i v případě nechtěného pádu. Když k němu dojde, obal pohltí značnou část jeho energie, takže šance na přežití se jednoznačně zvýší.

Design by měl jít ruku v ruce se správným typem

Důvodů, proč si v co nejkratším čase po nákupu nového přístroje pořídit také nový obal, znáte celou řadu. Je na čase přejít ke konkrétnímu výběru. A že je z čeho vybírat! Máme něco pro milovníky zvířat i rostlin, pro vážnější i veselejší povahy, pro romantiky, snílky i milovníky duchovna. Naším cílem je, aby si u nás vybral opravdu každý. Pokud vás nějaká barva či motiv zaujaly, doporučujeme si dobře prohlédnout také typové uspořádání pouzdra na mobil. Každý člověk totiž dává přednost něčemu trochu jinému. Zatímco někdo nedá dopustit na silikonové kryty, které chrání boky i záda přístroje, ale obrazovku nechávají přístupnou, jiný volí raději obaly knížkové s jejich pohyblivými křídly. V záloze máme však také odolné kryty, které často splňují náročné vojenské normy nebo třeba kryty třpytivé, které snadno upoutají vaši pozornost, a proto se hodí pro všechny, kdo telefon často hledají. Kryty na mobil Realme C30, které mají plastický povrch, jsou tu pro všechny vyznavače hmatových zážitků. Obaly, které pracují s kovem, dřevem či kůží zase zaručí naprostou originalitu. Na výběr je toho zkrátka spousta, tak se do toho pusťte.

Vytvořte dokonalý dárek pro sebe nebo blízké

Při listování naší nabídkou na vás jistě opakovaně vykoukla možnost „navrhnout kryt“. Pokud ji zvolíte, ocitnete se v naší virtuální dílně na tvorbu jedinečných obalů s vlastním potiskem. Navrhování takového krytu je velká zábava a zvládne to opravdu každý. Stačí se jen řídit výzvami na jednotlivých tlačítkách. Obrázků či motivů je dokonce možné přidávat více. Jako zdroj vám může posloužit paměť vašeho zařízení, typicky fotogalerie. Využít však můžete také nekonečné možnosti internetu nebo naši vlastní galerii, kterou vám pro tyto účely exkluzivně zpřístupníme. Kryty s vlastním potiskem jsou velmi oblíbené jako dárek. Než se do tvůrčí práce pustíte, vždy si dobře zkontrolujte nejen značku telefonu, ale i modelovou řadu.