+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme C21Y

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Realme C21Y s výdrží jako žádný jiný

Každý uživatel chytrého telefonu je jiný a každý chce po svém přístroji něco trochu jiného. Zatímco jednoho zajímají pouze poslední novinky a nejnovější technologie, někdo jiný může po svém telefonu chtít pouze to, co by měl umět každý telefon – telefonovat. Pokud patříte do první kategorie, nejspíš se budete rozhlížet po přístrojích za desetitisíce. Jestli jste však přívrženci chytrých řešení, která nezatíží neúměrně váš rozpočet, telefon Realme C21Y bude představovat správnou volbu. Vedle volání toho však umí mnohem víc! Asi nejpůsobivější parametr, který jsme na něm objevili, je výdrž baterie. Výrobce uvádí, že v pohotovostním režimu vydrží neskutečných 40 dní! Pokud nejste na současné technice nijak závislí a chcete skutečně ušetřit za elektřinu, můžeme ho vřele doporučit. I když ho však budete brát do rukou spíše výjimečně, rozhodně se vyplatí investovat pár korun navíc a pořídit náležitou ochranu v podobě pouzdra na mobil. Kvalitní obaly na mobil dokáží významným způsobem ovlivnit životnost telefonu. Spolu s nimi se váš Realme C21Y stane opravdovým rekordmanem ve výdrži.

Jakou ochranu kryty na mobil nabízejí?

Před čím vším vás dokáží kryty na mobil vlastně uchránit? Zcela jasnou odpověď znají především ti, kdo kryty na mobil někdy použili. Možná si to neuvědomujeme, ale telefon je při běžném používání vystaven celé řadě rizik. Při jeho zvedání může snadno vyklouznout a upadnout, při přenášení se zase může setkat s ostrými předměty, které ho mohou poškrábat a neustále je vystaven riziku ušpinění, ať už v podobě otisků prstů, či něčeho jiného. Obaly na mobil si se vším z toho poradí. Tvoří totiž druhotnou vrstvu, která zabrání nejen škrábancům, špíně, či vrypům, ale působí i jako účinný nárazník v případě nechtěného pádu. Pokud k němu dojde, obaly na telefon pohltí velkou část jeho energie a náraz utlumí. Aby mohly všechny tyto role úspěšně zastávat, musí telefonu skvěle padnout. Každý přístroj je totiž trochu jiný. Liší se nejen rozměry, ale i celkovým uspořádáním. Kryty na mobil z vašeho etuo.cz se jsou vždy vytvořené na míru konkrétnímu modelu. Spolu s nimi získáte jistotu, že telefonu dobře padnou a že přístroj s nimi půjde ovládat tak, jak jste zvyklí.

Skutečně pestrý výběr

Vedle užitečných vlastností krytů na mobil Realme C21Y jste jistě zaznamenali i velikou pestrost v jejich provedení. Ta se netýká jen samotného vzhledu, ale i konkrétního typu. Velmi oblíbené a rozšířené jsou silikonové obaly. Nabízí spolehlivé krytí zad a boků přístroje, ale obrazovku nechávají stále přístupnou. Základní silikon může doplňovat i další z méně tradičních materiálů jako je kov, kůže či dřevo. Knížkové či flipové kryty na mobil disponují pohyblivým křídlem, které obrazovku chrání vždy, když ji nepoužíváte. Také tento typ obalu má své skalní příznivce, kteří na něj nedají dopustit. To samé platí i pro další typy krytů v naší nabídce, například pro obaly třpytivé, či výjimečně odolné. Zatímco ty první se velmi snadno hledají, ty druhé dokáží snést i hrubší zacházení.

Výběr vpravdě nekonečný

Zvolit si vhodný typ podstatně usnadní váš nejzábavnější závěrečný úkol a tím je volba toho nejlepšího vzhledu. Právě na něm si velmi zakládáme. Kočky, psi, abstraktní obrazce, imitace mramoru, či třeba pivo. Svého zástupce má u nás každá oblast lidského zájmu, jakou dokážete vymyslet. Jak si tím můžeme být tak jisti? Vedle našich konkrétních návrhů je tu vždy možnost navrhnout si kryt s vlastním motivem. S její pomocí získá váš telefon zcela unikátní vzhled, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě. Na zvolený kryt můžete nahrát jakýkoli obraz či jejich kombinaci, jakou si dovedete představit. Velmi oblíbené jsou přitom samozřejmě fotografie. Povinností to však není. Na obal můžete nahrát cokoli v doporučovaném rozlišení, o čem víte, že vás bude bavit, těšit či inspirovat.