+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme C11 (2021)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

V hlavní roli výdrž

Novinka od čínského výrobce, telefon Realme C11 (2021) vstupuje na český trh s cenovkou, která opravdu překvapí. Za cenu, která jen drobně převyšuje, 2 000 Kč získají uživatelé celou řadu očekávaných, ale i několik překvapivých vlastností. Tou nejpřekvapivější je beze sporu baterie s kapacitou 5 000 mAh. Výrobce uvádí, že v pohotovostním režimu by tato baterie měla vydržet neuvěřitelných 43 dní. Dovede si to nějaký majitel telefonu od renomovaných značek, jako je Samsung nebo Apple vůbec představit? Protože výdrž je také naší hlavní disciplínou, připravili jsme pro vás celou řadu ochranných pomůcek, které tuto klíčovou schopnost pojistí. O citlivý displej telefonu se postarají tvrzená ochranná skla či fólie na mobil. Záda a boky přístroje si vezmou na starosti kvalitní kryty na mobil. Váš chytrý společník spolu s nimi získá všestrannou ochranu, která zajistí jeho delší životnost.

Kryty na mobil Realme C11 (2021)

Obaly na mobil na vašem etuo.cz vždy spojuje celá řada vlastností. Společné jsou přitom pro telefony všech cenových kategorií. Věříme totiž, že stejnou ochranu si zaslouží přístroje za několik tisíc, i ty za několik desítek tisíc. Jednou z těchto vlastností je naprostý respekt k rozměrům telefonu. Každý přistroj je totiž trochu odlišný, každý má jiné rozměry i celkové uspořádání. U spolehlivého pouzdra na mobil přitom záleží na každém milimetru. Týká se to přitom nejen rozměrů samotného přístroje. Kdyby třeba takový plastický výřez pro konektor ležel o milimetr jinde než na telefonu, při každém nabíjení byste museli obal sundávat, což by vás po čase spolehlivě otrávilo. Kryty z nabídky etuo.cz žádný z těchto neduhů nepěstuje. I s nasazeným obalem budete vždy moci svůj přístroj používat tak, jak jste zvyklí. S jejich pomocí se výrazně zvýší odolnost proti oděrkám, škrábancům i špíně. Vyšší šanci na přežití bude mít váš Realme C11 (2021) i v případě pádu. Pokud k němu dojde, pouzdro pohltí část jeho energie, takže telefon by z toho, s trochou štěstí, měl vyjít bez jakéhokoli porušení.

Na vzhledu záleží

Květinové, zvířecí, či třeba abstraktní vzory, který z nich je pro vás ten pravý? Při listování naší nabídkou obalů na mobil Realme C11 (2021) jistě brzy zjistíte, že jsme pamatovali téměř na každého. Oblíbené silikonové, knížkové, odolné, či třeba třpytivé kryty na mobil Realme C11 (2021) jsme vytvořili v celé řadě provedení, abyste si u nás spolehlivě vybrali. Nabídku navíc neustále doplňujeme o novinky, které se inspirují současnými trendy nebo třeba konkrétní sezónou. Vybrat si správný kryt je totiž velmi důležité. Dívat se na něj budete velmi často. Takový pohled by vás měl vždy potěšit, povzbudit, či inspirovat. Naší největší odměnou je, pokud se to opravdu děje.

Stále oblíbenější kryty s vlastním motivem

Na vaše četná přání jsme do nabídky zařadili také možnost navrhnout si kryt s vlastním potiskem. Důvod je jednoduchý. Pouzdra na mobil míváme skutečně na očích velmi často. Řada zákazníků si přitom přeje, aby obal opravdu vystihovat jeho povahu, koníčky či prostě život. Na obaly v naší nabídce přitom nemůžeme tisknout třeba fotografie vašeho partnera, dětí, či domácího mazlíčka. To by zkrátka nešlo. Proto jsme pro vás vytvořili jednoduchý nástroj, s jehož pomocí můžete svému obalu vtisknout vzhled, jaký si opravdu přejete. Motivů či obrázků můžete přidávat dokonce více a vytvořit tak působivou koláž. Než objednávku odešlete, doporučujeme ještě využít tlačítko na spodní liště a doladit barvu pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, totiž v opačném případě zůstane původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom volíme, je stejná jako u obalů v naší nabídce. Kvalitou tisku a stálostí barev si proto můžete být jisti. Tak se pusťte do navrhování, ať může být vás jedinečný obal co nejdříve na cestě k vám.