CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Realme 9i

Obaly pro Realme 9i


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Realme 9i 5G, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Na detailech záleží

Telefony ve střední třídě nemají lehký úkol. Musí se totiž vypořádat s poměrně velkou konkurencí. Většina z nich proto volí zajímavou taktiku: do své výbavy přidá jeden či více detailů, které se stanou prodejním lákadlem. V případě novinky z února roku 22, telefonu Realme 9i je to bezesporu zadní kamera s největší čočkou s 50 Mpx. Další dvě čočky už tak působivé parametry nemají, ale to bychom u telefonu s cenovkou okolo 6 000 Kč ani neočekávali. Bez zajímavosti není ani design telefonu. Záda tvoří série vertikál, které rozhodně na první pohled zaujmou. Na vašem etuo.cz si můžete vybírat kryty na mobil Realme 9i, které jeho původní vzhled přiznají, ale i ty, co ho skryjí. Pokud je vaším záměrem ho zachovat, doporučujeme vybírat kryty průsvitné. Ve druhém případě na vás čeká listování naší nabídkou, která snad nebere konce.

Kryty na mobil Realme 9i, které umí vše, co mají

Aby se obaly na mobil Realme 9i mohly ucházet o místo v našem výběru, musí splňovat celou řadu kritérií. V první řadě musí zcela odpovídat rozměrům telefonu. Jen dobře padnoucí kryt na mobil totiž může dobře plnit svou roli štítu proti oděrkám, škrábancům, špíně a dalším nebezpečím, která na telefon při běžném zacházení číhají. Dál je nutné, aby obsahovaly veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon, který s nasazeným obalem nejde ovládat tak, jak jste zvyklí, vám život příliš neusnadní. Proto na naše pouzdra na mobil vždy přidáváme řadu výřezů na veškerá ovládací tlačítka a prvky, včetně nezbytného nabíjení. V neposlední řadě by vám kryt měl po všech stránkách vyhovovat, měl by usnadňovat držení telefonu, neklouzat a především nepřekážet. Z toho důvodu si řada lidí oblíbí určitý typ krytu na mobil a toho se při svém příštím výběru drží. Zvykat si na nový obal totiž chvilku zabere. Pokud se vám osvědčily například silikonové kryty na mobil, pravděpodobně budou i vaší příští volbou.

Zjednodušte si výběr pomocí typu

Typ krytu na mobil vám může usnadnit vybírání. Pro každý telefon, který se objeví na našem trhu, totiž připravujeme celou řadu designových i typových provedení. Telefon Realme 9i přitom není výjimkou. Prolistovat se tak širokou nabídkou může pár minut zabrat. Pokud použijete filtrování pomocí typu krytu, nabídneme vám pouze takové obaly na mobil Realme 9i, o které máte zájem a vy se můžete plně soustředit na design. Mezi nejoblíbenější kryty na mobil jistě patří zmíněné obaly ze silikonu. Vedle jednobarevných či různě potištěných variant je nabízíme i v méně tradičním provedení. Mohou být například třpytivé nebo doplněné o další materiál jako je korek, kov či veganská kůže. Silikonovým obalům zdatně sekundují kryty knížkové. Tábor jejich příznivců je podobně veliký. Jejich výhodou je nejen zesílená ochrana obrazovky, ale také dvojnásobná plocha, která může nést nějaký motiv. Odolné obaly mají tu výhodu, že s nimi váš telefon snese i trochu drsnější zacházení. Často mívají plastický povrch, který se snadněji drží v ruce. Ať už vaše volba padne na jeden ze jmenovaných krytů nebo sáhnete po jiném, vždy získáte spolehlivého pomocníka v boji proti nástrahám všedního dne.

Navrhněte si kryt s vlastním motivem

Příliš často se nesetkáváme s tím, že by si u nás svůj perfektní obal nevybral každý. Pro všechny váhající či zcela přesvědčené je tu totiž možnost vyzkoušet si na chvilku roli designéra a navrhnout si kryt s vlastním potiskem. Jakmile tuto možnost zkusíte, zjistíte, že je to velmi jednoduché. Stačí se jen řídit pokyny na jednotlivých tlačítkách, přidávat obrázek či obrázky, doplnit je vhodnými slovy a případně doladit pozadí. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom volíme, je stejná jako u telefonů v naší nabídce. Za kvalitu proto můžeme ručit.