CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Realme 9 Pro Plus Free Fire

Obaly pro Realme 9 Pro Plus Free Fire


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Realme 9 Pro, Realme 9 Pro Plus, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

S obaly na mobil od nás váš telefon přežije déle

Jste fanoušky hry Free Fire a proto jste zakoupili telefon Realme 9 Pro+ Free Fire? Potom jste tu správně. Výrobce vás jistě potěšil detaily na telefonu, v telefonu i v balení, které na tuto hru odkazují. Základem je samozřejmě přístroj Realme 9 Pro+ a všechny výhody, které nabízí. Herní prvky navíc však jistě udělají radost. Základem hry je přežít, což je nám velmi sympatické. Velká část našeho usilování vede k tomu, abychom co nejdéle udrželi při životě vaše chytré telefony. Realme 9 Pro+ Free Fire přitom nemůže být výjimkou, proto pro něj máme připravená pouzdra na mobil, která z něj sice neudělají posledního přeživšího, ale rozhodně jeho životnost zvýší. Jsou totiž navržená právě a jen pro tento přístroj.

Obaly na mobil, jejichž výhody vám není třeba zvlášť vysvětlovat

Kvalitní kryty na mobil se musí telefonu skvěle přizpůsobit. Veškeré otvory na ovládací tlačítka a prvky musí být přesně na svých místech. Jen tak bude možné telefon ovládat i s nasazeným obalem tak, jak jste zvyklí. Jak už jsme naznačili, jeho životnost se výrazně prodlouží. Kryty na mobil slouží jako ochranný štít proti veškerým nástrahám spojených s každodenním používáním. Přístroj zajišťují proti oděrkám, škrábancům i špíně. Své spolehlivé vlastnosti však prokáží i v případě nechtěného pádu. Pokud k němu dojde, dokáží pojmout část jeho energie a značně ho utlumit. Každý, kdo se rád oddá hře na posledního přeživšího si všech výhod pouzdra na mobil musí být velmi dobře vědom.

Zjednodušte si výběr

Zatímco do hry Free Fire nastupuje 50 hráčů, v našem výběru je to jen zlomek toho, co nabízíme. Pro nové přístroje, mezi které Realme 9 Pro+ Free Fire patří, máme přichystané desítky obalů, takže je opravdu z čeho vybírat. Pokud máte svůj oblíbený typ, doporučujeme ho použít jako filtrovací kritérium. Velmi si tak ušetříte čas při prohlížení návrhů. Nejvíce zástupců budou mít kryty silikonové. Spolehlivě kryjí boky a záda přístroje a drobně vystupují také nad displej. Když telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho nedotkne. Ještě o něco lépe si v ochraně obrazovky vedou obaly knížkové či flipové s jejich pohyblivými křídly. Tato křídla zároveň násobí plochu, která může nést nějaký designový motiv. Pod označením „bumper kryty“ najdete celou řadu elegantních, často jednobarevných krytů, které mohou potěšit šikovnou funkcí navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na drobné bankovky či doklady. Odolné obaly většinou splňují vojenské normy. Vyplatí se každému, kdo má na svůj telefon vyšší nároky. Třpytivé obaly na mobil Realme 9 Pro+ Free Fire doporučujeme všem, kdo svého chytrého společníka věčně nemůže najít. Mnohem lépe se hledají i v tmavé tašce či kabelce. Vedle toho nabízíme i řadu dalších typů, jako jsou pouzdra na mobil, která mají plastický povrch, či kolekce, kde podkladový silikon doplňuje kůže kov či dřevo.

Vytvořte si svůj vlastní „Free Fire“ kryt

Rostlinné, zvířecí či ryze abstraktní vzory, u nás si přijde na své každý, ať už ho v životě baví, těší či živí cokoli. Možná se však může stát, že budete chtít na svůj telefon inspirovaný oblíbenou hrou, umístit nějaký motiv přímo z této hry. V takovém případě doporučujeme kliknout na možnost „navrhnout kryt“. Okamžitě se octnete v naší kreativní dílně, kde si může svůj perfektní obal za pár minut navrhnout úplně každý. Šablona, na které budete tvořit, je přímo vaším budoucím obalem. Obsahuje také důležitý výřez pro zadní kameru, takže se vám bude váš obrázek snadno umisťovat, natáčet, zvětšovat či zmenšovat. Pokud nebude mít zvolený motiv či motivy dostatečné rozlišení, budete na to upozorněni, takže budete moci vyhledat jiný, se správnými parametry. Navrhování je přitom velmi snadné. Za pár minut budete hotovi.