+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme 9 Pro Plus

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Třpytivý profík

Značka Realme se na českém trhu již poměrně zabydlela. Tentokrát přichází s novinkou Realme 9 Pro+, nejvybavenějším telefonem celé série. Na telefonu na první pohled zaujme třpytivé provedení. Jeho záda se na slunci lesknou snad více než pleť barové tanečnice. Tento jeho vzhled můžete zachovat, pokud použijete průsvitné silikonové pouzdro, které je součástí balení telefonu. Pokud jste si vybrali telefon Realme 9 Pro+ kvůli jeho působivým parametrům či ceně, která se pohybuje okolo 10 000, a výrazný design jeho zad pokládáte spíše za nevýhodu, prolistujte si nabídku vašeho etuo.cz. U nás najdete perfektně padnoucí kryty na mobil Realme 9 Pro+ v designu, který vám jednoduše sedne.

Perfektně padnoucí obaly na mobil Realme 9 Pro+

Pouzdra na mobil Realme 9 Pro+, která najdete v našem výběru, musí splňovat celou řadu kritérií. V první řadě je to bezpochyby ohled k rozměrům telefonu. Pouze kryty na mobil, které telefonu dobře padnou, mohou náležitě plnit svou roli ochrany proti oděrkám, škrábancům i špíně. Samozřejmostí je přítomnost výřezů pro veškerá funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon má poměrně vystouplý a masivní výřez pro zadní trojitou kameru. Ta sice vytváří skvělé fotky i videa, ovšem je velmi náchylná k zachytávání různého prachu a nečistot. Obaly na mobil od etuo.cz tento negativní dopad zmírňují, takže na snímcích se nebudete tolik potýkat se šmouhami, které na nich nemají co dělat. Ochranná vrstva v podobě krytu na telefon pomůže minimalizovat i další riziko, které je neodlučně spojené s užíváním telefonu, a tím jsou pády. Pokud je na telefonu nasazený kvalitní kryt, následky pádu nejsou zdaleka takové, jako když kryt chybí. Pouzdro na mobil totiž dokáže pojmout část energie pádu a zmírnit ho natolik, že z toho váš telefon může s trochou štěstí vyjít neporušený.

Zjednodušte si výběr

Nastává klíčová otázka: který si vybrat? Pro každý telefon, který se na našem trhu objeví, vytváříme opravdu velké množství krytů, aby si u nás vybral úplně každý. Zorientovat se v tak široké nabídce nemusí být snadné. Při výběru proto vždy doporučujeme použít filtrování. S jeho pomocí můžete zvolit typ pouzdra na mobil, o který máte zájem a dál se zaměřit už jen na design. Typy krytů na mobil se totiž značně liší. Ten, kdo je zvyklý na silikonové obaly, pravděpodobně nebude vybírat kryty knížkové, pro které je typické pohyblivé křídlo. Někdo jiný zase nedá dopustit na odolné obaly, se kterými váš telefon vydrží i trochu drsnější zacházení. Výběr vhodného typu vám ušetří listování desítek stránek našich návrhů. Dál se můžete soustředit už jen na to, co vás zajímá nejvíce a tím je ideální design. Než padne konečná volba, vždy je dobré se na chvilku zamyslet nad tím, zda jde o skutečně nadčasovou volbu. Kryty na mobil míváme na očích velmi často, telefony nás přeci provází životem poměrně intenzivně. Vybrat si obal, který se nám ani po čase neomrzí, ale naopak nás bude vždy těšit, proto rozhodně stojí za to.

Naprostý originál

Pokud máte o svém obalu zcela konkrétní představu, my vám ji pomůžeme naplnit. Také pro telefon Realme 9 Pro+ nabízíme možnost navrhnout si kryt s vlastním motivem. Je to velmi jednoduché, za pár minut budete se svým návrhem hotovi. Stačí se jen řídit tím, k čemu vás vyzývají jednotlivá tlačítka. Obrázků, fotek či motivů můžete na kryt umístit dokonce více. Díky intuitivnímu fungování je snadno natočíte, zvětšíte či zmenšíte tak, aby na krytu vypadaly co nejlépe. Plastický povrch s výřezy pro zadní kameru vám umisťování obrázku velmi usnadní. Textové tlačítko můžete i nemusíte použít. Vhodné je zvlášť v případě, pokud existují slova, která vás dokáží spolehlivě motivovat, povzbudit či potěšit. Připsat je na obal můžete v celé řadě fontů, velikostí písma i různých barev.