CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Realme 9 Pro

Obaly pro Realme 9 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Realme 9 Pro Plus, Realme 9 Pro Plus Free Fire, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Zaujme svým vzhledem i parametry

Značce Realme se v poslední době daří. Používá totiž klasickou čínskou techniku nabízet velmi dobře vybavené mobilní telefony za cenu, které jde jen těžko konkurovat. Tuto taktiku nasadila i na nový telefon Realme 9 Pro. Za 64 Mpx hlavní čočku fotoaparátu, 120Hz obnovovací frekvenci displeje, rychlé nabíjení či podporu sítí 5. generace si říká o zhruba 7 500 Kč. Nás telefon na první pohled zaujal především svým provedením. Něžně modré i sytě zelené přístroje jsou totiž výrazně třpytivé. Černý model je spíše decentně elegantní. Pokud si tento původní vzhled telefonu chcete zachovat po co nejdelší dobu, doporučujeme vám prolistovat si naši nabídku. Kryty na mobil Realme 9 Pro, které jsme pro vás připravili, telefon všestranně ochrání, takže když obal po čase sundáte a lehce očistíte, měl by vypadat jako když jste ho poprvé rozbalili.

Obaly na mobil Realme 9 Pro

Kryty na mobil Realme 9 Pro, které zařazujeme do našeho výběru, musí splňovat celou řadu kritérií. V první řadě je to bezpochyby rozměrová přesnost. Pouze pouzdra na mobil, která na telefonu dobře sedí, mohou účinně bránit nejrůznějším oděrkám, škrábancům a špíně, aby se nedostaly až k samotnému přístroji. Raději je ochotně schytají sami. Samozřejmostí je také plastický povrch s řadou výřezů pro všechna funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon by měl jít i s nasazeným obalem používat, ovládat a nabíjet tak, jak jste zvyklí. Druhotná vrstva navíc dokáže zmírňovat následky pádu. Pokud telefon neupadne z extrémní výšky nebo mimořádnou rychlostí, dokáží kryty na mobil často následky pádu zcela eliminovat. Vzhledem k tomu, že s vyklouznutím telefonu z ruky má svou zkušenost prakticky každý, investice do spolehlivého krytu se rozhodně vyplatí víc než nákup nového přístroje.

Vybírejte to, co vám sedí

Při výběru perfektního krytu na mobil samozřejmě nejvíce láká jeho vzhled. Při listování na první pohled vidíte, že konkrétní kočičku, kazetu, abstraktní či etno vzorek rozhodně musíte mít. Před výběrem takového obalu je však dobré se na chvilku zamyslet nad tím, co vlastně od svého krytu na mobil očekáváme. Každodenní použití pouzdra na mobil se totiž může poněkud ztížit například v případě, že jste až dosud měli výhradně silikonové obaly a najednou zvolíte knížkové. Na jejich pohyblivé křídlo je totiž potřeba si nějaký čas zvykat. Stejnou logiku byste měli volit i v případě, že jste maminka malého dítěte nebo třeba pracujete na stavbě. Všechny tyto faktory totiž výběr ovlivňují. Váš obal by v tomto případě měl být výjimečně odolný, aby měl šanci úspěšně odolat v každé situaci.

Vytvořte si kryt, který vám přinese dobrý pocit

Pokud jste v naší nabídce objevili perfektní motiv, který však není k mání na vašem preferovaném typu krytu na mobil, stále pro vás existuje řešení. Také pro telefon Realme 9 Pro nabízíme možnost vytvořit si kryt s vlastním motivem. Při jeho navrhování vám umožníme vstup do naší obsáhlé galerie, kde svůj ideální motiv jistě objevíte. Vedle toho však můžete samozřejmě použít i jakýkoli jiný námět, který vás napadne. Oblíbené jsou například fotografie partnera, dětí, domácího mazlíčka nebo nějaký významný okamžik vašeho života, který se vám podařilo zachytit. Telefon má většina z nás na očích každý den. Když se podaří najít pro něj ideální obal, každý pohled na něj pro vás může být zdrojem dobré nálady, povzbuzení nebo radosti. Dobrou zprávou je, že kryty na mobil Realme 9 Pro s vlastním potiskem tiskneme stejnou technikou jako ostatní obaly v naší nabídce. Vydržet by s vámi proto měl stejně dlouho, jako jiné obaly. Než takový návrh odešlete k nám do výrobny, ověřte si, že vám vyhovuje do posledního detailu. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete.