+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme 9 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Zcela nový model Realme 9 5G

Hned na úvod je třeba říct, že telefon Realme 9 5G má pramálo společného s telefonem Realme 9. Jde o zcela jiný telefon s jiným uspořádáním kamer i jinými rozměry. Například na výšku je o 0,1 mm menší. Zdá se to sice jako nepatrná velikost, ale přitom hraje obrovskou roli. Právě 0,1 mm může u spolehlivého pouzdra na mobil představovat rozdíl mezi kvalitou a neužitečným doplňkem. Obaly na mobil Realme 9 5G v nabídce vašeho etuo.cz počítají s každou desetinou milimetru. Jen tak mohou telefonu opravdu sedět a plnit do důsledku svou roli ochrany proti vnějším vlivům.

Kryty na mobil, které pomohou zvýšit jeho životnost

Smartphone, který si dal podporu sítí páté generace přímo do svého názvu, byl vyrobený speciálně pro evropský trh. Značka Realme ho vybavila vším, v čem věří, že Evropané ocení. Pokud jste se i vy stali jeho majiteli, potom jistě oceníte nabídku ochranného příslušenství, které pomůže prodloužit životnost zařízení. Kryty na mobil, které vám předkládáme, ochrání přístroj proti veškerým škrábancům, oděrkám i špíně. Taková ochrana je velmi důležitá. Každé narušení povrchu telefonu nemusí sice v krátkodobém horizontu nic znamenat. Kde je však jednou něco narušeného, tam může mnohem snáz dojít k fatálním následkům, zvlášť v případě, že telefon například opakovaně upadne na zem. Kryty na mobil mají tu výhodu, že kromě běžných denních nástrah pomohou minimalizovat také následky nechtěného pádu. Jsou totiž schopné pohltit část jeho energie. Na vás zbývá důležitá otázka: který si vybrat?

Zkuste si výběr zjednodušit

Kdykoli se na trhu objeví nějaký nový model, býváme jedni z prvních, kdo pro něj mají v zásobě ochranné příslušenství v nejrůznějším provedení. Návrhy skutečně nešetříme, takže se může stát, že před vámi bude ležet několik desítek stránek různorodých obalů. Abyste si výběr zjednodušili, nabízí se možnost filtrování. S jeho pomocí si můžete zvolit například barvu, nebo oblíbený typ a ušetřit si tak spoustu prohlížení. Nejvíce zástupců přitom stále budou mít silikonové obaly, které se těší velké oblibě. V závěsu za nimi najdete kryty knížkové, pro které je typické pohyblivé křídlo. Tzv. bumper kryty vyznávají čistou eleganci a často potěší šikovnou funkcí navíc, jako je kapsa na bankovky či doklady. Odolné obaly většinou splňují vojenské normy. Vyplatí se každému, kdo již má nějakou zkušenost s nehodami telefonů. Vedle těchto krytů u nás natrefíte i na řadu specialit. Těm, kdo věčně telefon hledají, mohou ušetřit práci třpytivé obaly. Fanouškům hmatových zážitků budou vyhovovat kryty, které mají plastický povrch. Milovníci netradičních materiálů ocení naše kolekce z kovu, dřeva či veganské kůže.

Vyberte si svůj kryt nebo se do toho pusťte sami

Jednotlivých motivů a provedení máme v zásobě snad více, než kdokoli jiný a nové stále přibývají. Přesto se může stát, že budete mít o svém obalu zcela jasnou představu. V takovém případě doporučujeme kliknout na možnost „navrhnout kryt“ a pustit se do toho po svém. Kryty s vlastním motivem jsou velmi oblíbené jako dárek. Vždy je však nutné si velmi dobře pohlídat nejen značku telefonu, ale i přesné označení modelové řady. V případě telefonu Realme 9 5G to platí dvojnásob. Pokud tuto jistotu máte, můžete se směle pustit do navrhování. Je to velmi snadné. Navrhujete totiž přímo na svůj budoucí kryt. Díky přítomnosti otvoru pro zadní soustavu kamer budete vždy vědět, jak obrázek natočit či zvětšit, aby na obalu vypadal co nejlépe. Obrázků je dokonce možno přidat víc a vytvořit tak působivou koláž. Pomocí textového tlačítka je na obal možné připsat vhodná slova. Na výběr máte celou řadu fontů, barev i velikostí písma. Než objednávku potvrdíte, doporučujeme ještě doladit barvu pozadí, aby byl návrh perfektní do posledního detailu.