+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme 8i

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Snaha někdy nestačí

Pokaždé máme radost, když slyšíme, že se výrobce snaží zvýšit ochranu svých telefonů. Zatímco u smartphonů vyšších tříd to zpravidla bývá použitým materiálem, třeba super odolným sklem, u modelů nižších tříd si dává záležet třeba na provedení, které zabraňuje otiskům prstů. Značka Realme, která se na našem trhu objevila teprve před pár lety, zavedla tradici vlastní. Ke všem svým novinkám připojuje průsvitné kryty na mobil. My tuto snahu velmi chválíme. Naším cílem přeci je, aby všechny telefony vydržely co nejdéle. V případě telefonu Realme 8i však při nejlepší snaze výrobci palec nahoru dát nemůžeme. Přiložené silikonové pouzdro na mobil Realme 8i dává sice naplno vyniknout původnímu vzhledu, ale vedle toho má celou řadu nevýhod. V první řadě se na telefon vůbec nenasazuje snadno. Jeho hlavním kamenem úrazu jsou však kryty pro oba konektory na spodní straně, které je při každém použití třeba obtížně odklápět. S každým nabíjením či připojením proto strávíte poměrně hodně času a ten je, jak víme, tím nejvzácnějším, co máme.

Vždy spolehlivé kryty na mobil

Obaly na mobil Realme 8i v nabídce vašeho etuo.cz žádným z těchto nedostatků netrpí. Na mobil se nasazují velmi lehce. Neznamená to, že by neposkytovaly náležitou ochranu, naopak. Telefonu se rozměrově skvěle přizpůsobí. Navíc mají všechny výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky tam, kde je mít mají, takže telefon půjde i s nasazeným obalem ovládat, nabíjet i připojovat tak, jak právě potřebujete. Vaše efektivita se díky tomu výrazně zvýší. Samozřejmostí je přitom ochrana proti oděrkám, škrábancům, špíně. Spolu s nasazeným krytem by se měla významně zvýšit také odolnost v případě pádu. Pokud k němu dojde, kryt dokáže absorbovat jeho energii, takže by z toho váš obal měl s trochou štěstí vyjít bez úhony.

Vybírejte dobře

Vybrat si pravé pouzdro na mobil vyžaduje kapku vašeho času, ale především pozornosti. Obojí se však vyplatí. Telefon máme na očích opakovaně každý den. Hezké či inspirativní věci nám přitom dokáží trvale a nenápadně dodávat příjemný pocit, který se potom odrazí na všem, co děláme. Mít je, má smysl. Zatímco někdo má jasnou představu o konkrétním typu pouzdra na mobil, jiní lidé rádi zkoušejí nové věci. Poté, co vystřídali silikonové, knížkové, výjimečně odolné či třeba třpytivé obaly na mobil, rádi vyzkoušejí například obal, který pracuje s kovem, kůži anebo dřevem. Ať už jste tradicionalisté nebo experimentátoři, u nás si vždy vyberete. V naší nabídce najdete průsvitná, jednobarevná i potištěná pouzdra v celé řadě provedení. U všech z nich přitom platí, že čas, který jejich výběru věnujete, se vám vrátí radostí z jejich používání.

Navrhněte pro svůj Realme 8i kryt s vlastním potiskem

Originalita byla, je a bude vždy in. Pokud máte o svém pouzdru jasnou představu, doporučujeme vám pustit se do toho sami. V nabídce stačí zvolit jednu z možností „navrhnout kryt“. Jejím prostřednictvím se ocitnete v naší kreativní dílně, kde si za pár minut můžete navrhnout obal, který vás dokonale vystihuje. Ať už máte oblíbený obraz, grafický prvek nebo chcete pomocí mobilu mít neustále u sebe svého partnera, děti, či domácího mazlíčka, vaší tvořivosti nic nestojí v cestě. Pouzdro na mobil, kam budete svůj motiv umisťovat, svými rozměry i uspořádáním přesně odpovídá telefonu Realme 8i. Díky tomu získáte dobrou představu, jak bude výsledný obal vypadat. Celý proces navrhování je přitom tak jednoduchý, že není třeba nic vysvětlovat. Úplně stačí řídit se pokyny na jednotlivých tlačítkách, přidávat motiv, či motivy, případně vhodná slova a až budete se svým dílem spokojeni, objednávku potvrdit. My se jí začneme okamžitě věnovat, takže kryt s vlastním motivem, bude v co nejkratším čase na cestě k vám.