Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme 7 Pro

Obaly pro Realme 7 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Realme 7, Realme 7 5G, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vystupuje nejen z řady

U poměrně nové značky Realme jsme si velmi brzy zvykli na neotřelý zjev a spoustu funkcí, které jsou typické pro telefony vyšší cenové hladiny. Jinak tomu není ani v případě telefonu Realme 7 Pro. Mozek přístroje kryje odolný plast, který zaujme svými barevnými odlesky. Navíc na něm tolik nezůstávají otisky prstů, takže telefon nepůsobí ušmudlaným dojmem, což bývá častá vada i u mnohem dražších zařízení. Jediné, co můžeme konstrukci telefonu vytknout, je zadní kamera, která vystupuje nad záda přístroje. Přítomnost pouzdra na mobil je proto více než žádoucí. Výrobce jedno silikonové do balení sice přidává, ale moc parády s ním popravdě neuděláte, tedy pokud nejste fanoušci hnědo-šedé.

Kryty na mobil od etuo.cz povýší jeho vzhled

S čím naopak parádu uděláte, jsou obaly na mobil Realme 7 Pro z nabídky etuo.cz. Vytváříme je v celé řadě typových i designových provedení. Na našich stránkách najdete kryty silikonové, knížkové, flipové, výjimečně odolné i ty, které mají plastický povrch. Výjimkou nejsou ani nejrůznější obalové speciality, jako kryty třpytivé, obaly s dřevěnými prvky i gravírované. Všechny obaly na mobil Realme 7 Pro mají veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka i prvky. Díky svému uzpůsobení zabezpečí také vystouplou zadní kameru. Telefon Realme 7 Pro ochrání proti oděrkám, škrábancům i špíně, takže telefon vydrží mnohem déle jako nový. Vedle nepřeberného množství designů nabízíme u telefonu Realme 7 Pro možnost vytvořit si kryt s vlastním motivem. Nabídka krytů je proto v podstatě nekonečná.

Rychlostí blesku

Kdybychom měli na telefonu Realme 7 Pro vyzdvihnout jednu jedinou věc, bylo by to beze sporu super rychlé nabíjení. Přiložená nabíječka dokáže do telefonu pouštět plných 64 W, což prozatím nesvede žádný smartphone s cenou okolo 8 000 Kč. Značka Realme znovu dokázala, že chce být lídrem, který za minimální cenu nabízí to, co nikdo jiný.