+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme 7 5G

Obaly pro Realme 7 5G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Realme 7, Realme 7 Pro, Realme 7i, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Knížkové a flipové kryty na mobil Realme 7 5G s potisky i z nevšedních materiálů

Na smartphone Realme 7 5G čeká v Etuo.cz krásná kolekce obalů, pouzder a krytů. Vybírat můžete z jemných jednobarevných pouzder na mobil Realme 7 5G nebo se podívat na třeba na trendy dřevěné obaly. Základem jsou klasické silikonové zadní kryty na mobil Realme 7 5G. Jejich obdobou jsou na omak tvrdší plastové kryty na mobil Realme 7 5G. Zadní kryty na mobil Realme 7 5G z řady Ultra Slim jsou na mobilu téměř neviditelné. Ochrání, ale nechají vyniknout původní design mobilu. Krásné i trochu bláznivé jsou třpytivé obaly na mobil Realme 7 5G. Nádech luxusu slibuje kožené pouzdro na mobil Realme 7 5G. Knížkové a flipové obaly na mobil Realme 7 5G mají jedinečnou praktickou stránku, ale i dobrou ochranu celého zařízení a samozřejmě krásný vzhled. Všechny typy obalů na mobil Realme 7 5G mohou být v jednobarevném provedení, nebo s krásnými potisky. Těch je připraveno více než 300.

Ideální ochranu smartphonu Realme 7 5G zajistí obal na mobil

Obaly na mobil Realme 7 5G, které v e-shopu Etuo.cz najdete, vynikají vysokou kvalitou materiálů a precizním provedením. Při výrobě musí být respektovány rozměry a tvar mobilu Realme 7 5G. Jen tak mohou na mobilu dobře sedět a chránit tělo telefonu Realme 7 5G. Jen tak mohou mobilu Realme 7 5G poskytnout odboru ochranu před mechanickým poškozením. Všechny otvory pro sloty, kamery a reproduktory jsou na správných místech a v dostatečné velikosti. Nic tak neruší perfektní zážitek ze hry, ale ani jiné funkce mobilu Realme 7 5G.

Smartphone Realme 7 5G

Chytrý mobil Realme 7 5G je velmi povedený kousek. Za přijatelnou cenu dostanete smartphone nabitý technologiemi a připravený na nové sítě 5G. Baterie mobilu Realme 7 5G slibuje dlouhou výdrž, fotoaparát s vysokým rozlišením zase zajímavé snímky.