+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme 7

Obaly pro Realme 7


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Realme 7 5G, Realme 7 Pro, Realme 7i, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Poslední krůček k dokonalosti

Málokdy se stane, aby recenzenti pěli na nějaký výrobek samou chválu. V případě telefonu Realme 7 se to však opravdu děje. Telefon nabízí za cenu pod 5 000 Kč výbavu, za jakou by se nemusely stydět ani přístroje o několik řádů výš. Smartphone Realme 7 je prý natolik vydařený, že se dokonce zvažuje o ukončení prodeje jeho předchůdce či o jeho výrazném zlevnění. Jediné, co kritici nehodnotí kladně, je poměrné kluzké tělo telefonu a s tím vám zase hravě poradíme my. Na vašem etuo.cz si můžete vybrat kryty na mobil Realme 7, které zajistí, že telefonu nebude možné vytknout už vůbec nic.

Pouzdra na mobil? Vybírejte

Díky kvalitnímu zabezpečení můžete významně prodloužit životnost svého přístroje. Obaly na mobil dokáží držet všechny oděrky, škrábance a špínu pěkně dál od těla přístroje a přitom zachovají jeho funkčnost. Telefon s nimi půjde ovládat a používat tak, jak jste zvyklí. Na vás zbývá ten nejzábavnější úkol a sice vybrat si, kterému typu a designovému provedení dáte přednost. Nejširší výběr skýtají silikonové kryty na mobil. Vedle jednobarevných, potištěných, dřevěných či gravírovaných nabízíme tyto obaly také třpytivé či ty, které mají plastický povrch. Pro knížkové či flipové kryty je charakteristické pohyblivé křídlo, které zajišťuje jakousi ochranu také displeji. Pro náročné uživatele jsou tu odolné obaly. Většinou splňují některé parametry vojenských norem, takže vašemu telefonu poskytnou ještě větší míru ochrany.

Výhoda na vaší straně

Poměrně mladá značka si na českém trhu velmi brzy našla své místo. Svůj podíl na tom jistě má cena jejích telefonů, o které kritici dokonce hovoří jako o „agresivní“. Pokud však mezi značkami panuje konkurenční boj, vždy na tom nakonec vydělají uživatelé. Za méně peněz dostanou výrobek, za který by u jiné značky zaplatili mnohem víc. Tak si užívejte cenové bojůvky. Kdo ví, jak dlouho bude trvat.