+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme 6S

Obaly pro Realme 6S


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Realme 6, Realme 6 Pro, Realme 6i, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Bombastické obaly na mobil Realme 6S s potiskem, ale i naprostá jednobarevná klasika

Na smartphone Realme 6S v e-shopu Etuo.cz čeká pestrá kolekce obalů a pouzder. Vybrali jsme to nejzajímavější, co současný trh nabízí, ale jsou tady i klasická pouzdra na mobil Realme 6S. Tělo mobilu Realme 6S potřebuje slušivý a praktický kabát. Může to být ale i krásný luxusně vypadající kožený obal na mobil Realme 6S. Skvěle ladí s business outfitem i s večerním oblečení. Můžete si pořídit praktický a na dotek jemný silikonový kryt na mobil Realme 6S, plastový obal nebo třeba některou z designových vychytávek s přírodním dřevem či kovem. Tyto obaly na mobil Realme 6S s nádechem přírodních materiálů jsou opravdovým hitem. Oblíbené jsou i knížkové a flipové obaly na mobil Realme 6S, které chrání mobil ze všech stran. Knížkové a flipové obaly na mobil Realme 6S navíc můžou sloužit jako praktický stojánek nebo peněženka. A aby byla kolekce úplná, nemohou chybět ani ulítlé třpytivé kryty na mobil Realme 6S a obaly z tekutými efekty.

Krásný doplněk i spolehlivý ochránce mobilu Realme 6S

Obaly na mobil Realme 6S mohou být decentní jednobarevné, nebo se zajímavými potisky. V současné době je v kolekci pro mobil Realme 6S připraveno více než 300 potisků, ale neustále doplňujeme nové řady. Všechny obaly na mobil Realme 6S, které v našem e-shopu Etuo.cz najdete, na mobilu dobře sedí. Je to proto, že obal na mobil Realme 6S plně respektuje jeho rozměry a tvar. Navíc má také všechny potřebné otvory pro kamery fotoaparátu, reproduktory a tlačítka na správných místech a v dostatečné velikosti. V obalu na mobil Realme 6S je tak telefon dobře ochráněn a zároveň nic neomezuje jeho bezvadný provoz.

Smartphone Realme 6S

Krásný nový chytrý mobil Realme 6S vyniká v několika směrech. Důležitá však je jeho příznivá cena a skvělý fotoaparát se čtyřmi kamerami.