+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Realme 5i

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Nepřestávejte oslňovat

Pro telefony od čínské značky Realme jsou typické zářivé barvy a jemný designový detail, díky kterým vypadají, jako by je osvětlovala zář reflektorů. Smartphone Realme 5i přitom není výjimkou. Pokud vás jeho design či vlastnosti okouzlily, podpořte ho výběrem odpovídajícího pouzdra na mobil. V naší nabídce najdete například třpytivé kryty na mobil anebo třeba obaly průsvitné, díky kterým původní záměr výrobce buď ještě vylepšíte anebo vyzdvihnete.

Kryty na mobil především

O nutnosti ochrany vašeho přístroje vás přesvědčovat nemusíme. Jeho užitečnost si uvědomuje každý z nás. Obaly na mobil jsou zkrátka neodmyslitelným pomocníkem v boji proti každodenním nástrahám. Pomáhají držet všechny oděrky, škrábance a špínu pěkně dál od těla vašeho přístroje. Kryty na mobil Realme 5i v naší nabídce zaručují vzájemnou kompatibilitu s vaším přístrojem. Tvarově mu dokonale padnou a všechna tlačítka a funkční prvky přitom nechávají přístupná, aby šel váš telefon s nasazeným obalem ovládat tak, jak právě potřebujete. Čím dříve svůj telefon Realme 5i ochráníte kvalitním pouzdrem, tím lépe zachováte jeho původní vzhled neporušený. Vybírat přitom můžete silikonové, knížkové či flipové obaly anebo kryty výjimečně odolné. Vedle toho se nabízí plastický, dřevěný či gravírovaný povrch. Nabídka na etuo.cz je zkrátka výjimečně bohatá, takže si jistě vyberete.

Škatulata škatulata pro čínsku

Značka Relame se na českém trhu objevila teprve na sklonku roku 2019. Její historie však přitom nesahá dál než do roku 2018. Mládí značky tentokrát nejde na úkor zkušeností. Značku v Číně založil bývalý viceprezident značky OPPO. Jeho záměrem přitom bylo zaujmout především mladší uživatele. Kromě oslnivého designu se této cílové skupině snaží nabídnout to, co nejvíce ocení: přijatelnou cenu a vysoko kapacitní baterii. Telefon Realme 5i to plní beze zbytku. Za zhruba 4 000 Kč získají uživatelé plných 5 000 mAh. Takovou výdrží se mnohdy nemohou pochlubit ani telefony o několik cenových řádů výš.