CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Realme

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Stylové obaly na mobily Realme, luxusní pouzdra i trochu ulítlé kryty

Mobily značky Realme patří k velmi zajímavým kouskům a postupně si získávají velkou fanouškovskou základnu. Pro vás všechny, kteří mobily Realme milujete, jsme v e-shopu Etuo.cz připravili kolekce obalů na mobil Realme, které je dokáží ochránit před nepřízní okolí. Pro mobily Realme jsou nachystány všechny možné typy obalů na mobil Realme od jednoduchých zadních krytů na mobil až po vysoce odolná pouzdra. Objevte třeba řadu odolných obalů na mobil Realme s hliníkovým rámem nebo zadní hliníkovou stěnou. Silikonové i plastové kryty na mobil Realme patří mezi oblíbené kousky. Nemění příliš design mobilu Realme, mají krásné potisky a hlavně dovolují okamžitý přístup k obrazovce mobilu. Navíc s takovým krytem na mobil Realme máte neustálý přehled o dění.

Praktická knížková pouzdra na mobil Realme z kvalitních materiálů

Knížková a flipová pouzdra na mobil Realme jsou velmi oblíbené. Dokáží totiž ochránit celý telefon Realme. Zadní část chrání záda zařízení a otevírací klapka obalu dokáže ochránit i citlivý dotykový displej. Navíc knížkové obaly na mobil Realme vypadají skvěle a poskytují dostatek prostoru pro nádherné potisky. Těch je v e-shopu Etuo.cz připravených několik set. Máme potisky s kočkami, romantické fotografie přírody i stylové obaly s motivem filmových hitů. Všechna pouzdra na mobil Realme jsou vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a vždy odpovídají danému modelu mobilu Realme. Jen tak na něm mohou dobře sedět, nebránit jeho provozu a využití všech vychytaných funkcí. Navíc se obaly na mobil Realme z našeho e-shopu dobře udržují v čistotě.

Chytré mobily Realme

Značka Realme patří do skupiny brandů společnosti Oppo. I u mobilů Realme platí, že se výrobce snaží poskytnout maximální možnou výbavu, za co nejnižší cenu. Za přístupnou cenovku si tak můžete osahat výkon a funkce, které jinak patří pouze k chytrým telefonům z vyšších řad.