+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Pocophone X3 NFC

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Převratná novinka

Značka Poco, dříve Pocophone, odnož čínského giganta Xiaomi, přichází na podzim s novinkou Pocophone X3 NFC. Funkci NFC si dal telefon do svého názvu pro nás možná překvapivě. V Evropě jsme na tohoto pomocníka při párování zařízení či bezkontaktní platby v celku zvyklí. V domovské Asii jde však o hotový převrat. Až dosud Xiaomi do telefonů nižší třídy tuto funkci nepřidávalo. Kromě výbavy vypůjčené z vyšší třídy na telefonu zaujme zadní kamera. Na zádech telefonu zabírá poměrně velkorysý prostor. Právě s těmito zvláštnostmi je třeba počítat, když pořizujete obaly na mobil.

Pocophone X3 NFC stále jako nový

Kvalitní kryty na mobil se navzdory masivním výřezům dokáží postarat o to, aby váš telefon zůstal déle jako nový. Zařízení ochrání před oděrkami, špínou i vrypy, zkrátka následky jeho každodenního používání. Silikonové základní pouzdro vždy kryje také boky přístroje a vystupuje mírně i nad displej. Obrazovka má proto minimální šanci dostat se do kontaktu s povrchem, na který ji položíte. Tutéž schopnost mají také knížkové obaly. Odolné křídlo na magnet dokonce obrazovku zakryje, kdykoli telefon nepoužíváte. Etuo.cz je však známé především nekonečným výběrem. Pouzdra na mobil Pocophone X3 NFC na sebe mohou brát nejrůznější podobu od jednoduchých, jednobarevných až po hravé, třpytivé, dřevěné, či kovové. Výjimkou není ani plastický povrch. Ten je u telefonů s větším formátem velmi oblíbený, protože zpravidla neklouže.

Obaly na mobil pro jistotu i radost

Ať už sáhnete po jakémkoli typu pouzdra na mobil Pocophone X3 NFC, vždy uděláte dobře. Pouze s kvalitním obalem, nejlépe v kombinaci s ochranou obrazovky, získáte jistotu, že jste pro svůj telefon udělali, co jste mohli. Design podle vašeho gusta vám vaše rozhodování usnadní. Na telefon se díváme několikrát za den. Každý pohled na něj by měl být zdrojem dobré nálady, což našim obalům jde překvapivě snadno.