CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - POCO X3 Pro

Obaly pro POCO X3 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony POCO X3, POCO X3 NFC, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Poco jako odnož Xiaomi

Čínská značka Xiaomi nasadila taktiku prodeje, která se v mnohém liší od konkurence. Namísto toho, aby propagovala své jméno, vytváří produktové řady, které už jméno výrobce nenesou. Vedle produktové řady Redmi, která zaznamenala fenomenální úspěch například v miliardové Indii, je to také řada POCO. Jednotlivých modelů telefonů značky POCO existuje hned několik. V březnu letošního roku k nim přibyl telefon Xiaomi POCO X3 Pro. Na našem trhu je k dostání za cenu necelých 6 500 Kč ve variantě se 128 GB interní paměti, nebo za 7 500 Kč ve verzi se 256 GB. Za tyto peníze se odmění pokročilými funkcemi i originálním vzhledem, kterému dominuje velký kruhový ostrůvek pro zadní čtvernou kameru.

Skla, fólie i obaly na mobil, které chrání ze všech stran

Abyste vzhled telefonu POCO X3 Pro udrželi co nejdéle neporušený, doporučujeme vám k němu ihned po nákupu pořídit ochranné příslušenství. O 6,67palcový displej se postarají tvrzená ochranná skla či fólie na mobil. Záda a boky zajistí kvalitní kryty na mobil. Obojí najdete v naší nabídce. A že je z čeho vybírat. Skla, fólie, ale především pouzdra na mobil nabízíme v nepřeberném množství provedení. U všech platí, že váš přístroj ochrání ze všech stran před oděrkami, škrábanci a špínou a zvýší jeho šance na přežití, pokud vám telefon nedopatřením vyklouzne. Samozřejmostí je přitom respekt k rozměrům telefonu i ke všem jeho ovládacím i funkčním prvkům. Váš telefon půjde s nasazeným příslušenstvím ovládat tak, jak jste zvyklí. Na vás spočívá zodpovědný úkol: vybrat si pro sebe ten správný. V případě skla či fólie na displej je dobré se řídit pevností, odolností a samozřejmě také finančními možnostmi. U obalů na mobil POCO X3 Pro je důležitý v první řadě typ, který zvolíte. My vám výběr usnadníme. Připojujeme stručné vysvětlení různých typů krytů, se kterými se u nás můžete setkat.

Začněte od správného typu

Nejběžnější a také nejrozšířenější jsou bezesporu silikonové obaly na mobil. Vedle zad a boků přístroje poskytují drobnou ochranu i displeji. Vystupují totiž mírně nad obrazovku, takže když ji položíte na rovný povrch, displej se plochy vůbec nebude dotýkat. Dostatečná ochrana to však v žádném případě není. U každého obalu v naší nabídce platí, že pouze kombinace se zabezpečením displeje zaručí správnou míru ochrany. Toto pravidlo platí také pro knížkové či flipové kryty na mobil, které spojuje pohyblivé křídlo. Také tento typ krytu nabízíme v celé řadě designového provedení. Stačí si vybrat. Kryty s označením bumper vyznávají čistou eleganci. Často nabízí šikovnou funkci navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na doklady či bankovky. Obaly s gravírováním mají na svém povrchu vyražený určitý motiv. Za podklad může sloužit kov, kůže či dřevo. Pokud chcete kryt na mobil s jedním z těchto materiálů, použijte jako filtrovací kritérium právě ten. Třpytivé, či odolné kryty na mobil, anebo ty, které mají plastický povrch, snad ani vysvětlovat nemusíme. Jejich klíčová vlastnost je součástí označení.

Navrhněte pro svůj Xiaomi POCO X3 Pro kryt s vlastním motivem

Vedle základní nabídky, která snad nebere konce, pro vás máme ještě jednu speciální možnost. Pro svůj telefon Xiaomi POCO X3 Pro můžete za pár minut vytvořit jedinečný kryt s vlastním potiskem. Tyto originální kryty na mobil se velmi osvědčily jako praktický dárek. V první řadě je dobré si znovu ověřit, že skutečně půjde o telefon POCO X3 Pro. Důležitá totiž není jen značka, ale i konkrétní model. Naprostá většina telefonů se totiž drobně liší. Pouze správně zvolený model zajistí spolehlivé fungování telefonu i samotného obalu. Pokud máte ve značce i modelu jasno, můžete se pustit do navrhování. Velmi vám ho usnadní fakt, že plocha, na kterou svůj námět umístíte, je vaším budoucím obalem. Díky tomu získáte dobrou představu o tom, jak bude výsledek vypadat. K samotnému navrhování potom jednoduše stačí následovat pokynů jednotlivých tlačítek.