Kryty, pouzdra, obaly pro mobil POCO M5

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Konečně dostupný herní telefon

Ještě donedávna platilo, že za herní telefony je nutné si pořádně připlatit. Značka POCO, která vzešla z čínského Xiaomi se však rozhodla, že je čas na změnu. Její novinka POCO M5 uspokojí vášnivé hráče a přitom za ni není nutné platit desetitisíce. V rámci zaváděcí akce bylo možné tento telefon dokonce získat pod hranicí 4 000 Kč! Pokud jste si tento telefon pořídili, jste tu velmi správně. U herního zařízení za tyto peníze nelze očekávat nějaký vysoký stupeň ochrany. Abyste si zajistili co nejdelší životnost telefonu, je rozumné porozhlédnout se po náležité ochraně. Kryty na mobil POCO M5 z vašeho etuo.cz pomohou přístroji odolávat vůči nástrahám, které jsou spojené s jeho běžným používáním i hraním her. Stanou se užitečným štítem proti oděrkám, škrábancům i špíně, které by mohly v nejhorším případě telefon nenávratně poškodit.

Kryty na mobil POCO M5

Opravdu spolehlivé obaly na mobil vždy respektují rozměry daného zařízení. Jen tak mohou telefon pevně uchytit a dobře plnit svou roli ochranného štítu. Pokud přeci jen dáváte přednost hraní bez obalu, vyjímat z pouzdra na mobil půjde překvapivě lehce. K jejich výrobě totiž používáme velmi kvalitní materiály, které jsou pevné a pružné zároveň. Jakmile hraní skončí, kryt je možné jednoduše opět nasadit. Plastický povrch se postará o přístup ke všem funkcím a prvkům telefonu. Je totiž plný výřezů, které umožňují ovládaní telefonu i jeho nabíjení. Přítomnost pouzdra na mobil je důležitá i jako prevence nepříjemných následků pádů. Pokud k nim dojde, obaly na mobil je dokáží utlumit, takže z toho váš přístroj může s trochou štěstí vyjít bez následků.

Zvolte si typ a provedení, které vám nejvíce vyhovuje

Na designu si velmi zakládáme. Proto pro většinu nových přístrojů nabízíme i několik desítek stránek s návrhy. Svůj výběr si však můžete zjednodušit pomocí filtrování. Pokud vám například vyhovují silikonové kryty na mobil, jednoduše si zvolte pouze tento typ a můžete se plně soustředit na vhodnou barvu či potisk. I tak na vás však bude čekat spousta listování. Tento typ pouzdra na mobil je totiž velmi oblíbený. Podobně velké množství zástupců na vás čeká, pokud zvolíte kryty knížkové. Jejich pohyblivé křídlo zvyšuje míru ochrany obrazovky, proto na ně řada lidí nedá dopustit. Zároveň nabízejí dvojnásobnou plochu pro nějaký designový motiv. Jaký zvolíte, je jen na vás. Vždy je však dobré mít na paměti to, že takový obal budete mít na očích prakticky neustále. Vyplatí se proto vybírat nadčasově.

Vyzkoušejte jednu z našich specialit

Vedle běžných typů pouzdra na mobil pro vás máme v záloze i řadu specialit. Například kryty, u kterých podkladový silikon doplňuje další zajímavý materiál, jako je veganská kůže, kov či dřevo. Nabízíme je jak v čisté podobě, tak doplněné o ražbu či gravírování. Výjimečně odolné kryty na mobil POCO M5 zase potěší každého, kdo klade na svůj obal výjimečné nároky. Často si je vybírají lidé zaměstnaní ve stavebnictví, ale také maminky malých dětí, které mají řadu zkušeností s nenechavými ručičkami svých ratolestí. Vyhovovat však budou i všem milovníků outdooru či adrenalinových zážitků. Často totiž splňují náročné vojenské normy, takže váš telefon by s nimi měl přežít i v náročnějších podmínkách. Vybírat je možné také obaly třpytivé. Mají jednu nespornou výhodu: lépe upoutávají pozornost, proto se dobře hledají i v tmavé tašce, batohu či kabelce. Pokud toužíte vtisknout svému obalu zcela unikátní vzhled, vždy můžete zvolit jednu z možností „navrhnout kryt“ a pustit se do toho po svém. Obaly s vlastním potiskem jsou velmi oblíbené jako dárek. Vždy je však v takovém případě nutné si dobře pohlídat nejen značku telefonu, ale i modelové označení. Jen tak se může takový dárek stát skutečně milým funkčním doplňkem.