+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil POCO M4 Pro 4G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

S naší pomocí už klouzat nebude

Telefon POCO M4 Pro 4G nabízí jeden z největších foto modulů na trhu. Soustava fotoaparátů totiž přechází v desku s logem výrobce. Telefon je k dostání ve žluté, modré a černé barvě. Designově jde o velmi zdařilý kousek. Jeho značnou nevýhodu však představují právě záda telefonu, která mají tendenci klouzat. S pomocí vašeho etuo.cz můžete změnit nevýhody telefonu v jednoznačné plus. Také pro tento model nabízíme obaly, které zabrání jeho vyklouzávání, a navíc mu poskytnou všestrannou ochranu. Prolistujte si naši nabídku a vyberte si kryt na mobil POCO M4 Pro 4G, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Pouzdra na mobil POCO M4 Pro 4G, které zvýší jeho životnost

Aby se mohly obaly na mobil POCO M4 Pro 4G ucházet o místo v naší nabídce, musí splňovat celou řadu přísných kritérií. V první řadě by měly telefonu skvěle padnout. Každý telefon je totiž trochu jiný. Pokud už se povede natrefit na dva kousky, které mají stejné rozměry, lišit se budou funkčním uspořádáním. Jinde budou aktivační tlačítka, přístup k nabíjení nebo reproduktory. Obaly od nás mají všechny výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky tam, kde je mít mají. Telefon půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak potřebujete. Spolu s kryty na mobil se výrazně zvýší odolnost telefonu proti oděrkám, škrábancům i špíně. Své dobré vlastnosti však prokáží i v případě pádu. Pokud k němu dojde, kryt pohltí část jeho energie, takže z toho váš telefon s trochou štěstí vyjde zcela neporušený. Větší výdrž rovná se delší životnost. Za telefon POCO M4 Pro 4G zaplatíte sumu zhruba okolo 6 000 korun. Pokud si drobně připlatíte za kvalitní obal, investovat do nového zařízení bude klidně nutné až za několik let.

Dejte na design nebo vhodný typ

Při výběru ideálního krytu na mobil POCO M4 Pro 4G se můžete řídit designem nebo začít volbou vhodného typu. Nejvíce zástupců u nás tradičně mají silikonové kryty, které spolehlivě chrání záda i boky přístroje. Drobně vystupují také nad obrazovku, takže když telefon umístíte displejem dolů na rovný povrch, vůbec se ho nebude dotýkat. V ochraně displeje si ještě o něco lépe vedou knížkové či flipové kryty s jejich pohyblivými křídly. Zpravidla mívají řadu zastánců, ovšem vyhovovat nemusí úplně každému. Tzv. „bumper“ kryty vyznávají čistou eleganci, ale často potěší funkcí navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na drobné doklady či bankovky. Vedle toho se u nás setkáte i s méně obvyklými typy krytů. Například sériemi obalů, na kterých podkladový silikon doprovází další materiál jako je kov, kůže či dřevo. K dostání je máme v čisté podobě nebo doplněné o nějaký drobný motiv či ražbu. Třpytivé obaly není nutné zvlášť představovat. Dodejme snad jen, že se velmi dobře hledají i v tmavé tašce. Výjimečně odolné kryty často splňují náročné vojenské normy. Ocení je například zaměstnanci ve stavebnictví, cestovatelé, ale i maminky malých dětí. Obaly, které mají plastický povrch jsou velmi příjemné na dotyk. Jejich hlavní předností je výrazný protiskluzový povrch.

Navrhněte si kryt s vlastním potiskem

Věděli jste, že se do navrhování krytu na mobil můžete klidně pustit i sami? Stačí zvolit možnost „navrhnout kryt“ a ocitnete se v naší kreativní dílně, kde si za pár minut dokáže svůj vlastní obal navrhnout úplně každý. Obrázků či fotek můžete na připravenou plochu nahrát dokonce více. Správné umístění vám usnadní přítomnost výřezu pro zadní kameru. Díky tomu můžete fotku či obraz natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebude na obalu vypadat co nejlépe. Textové tlačítko je tu pro případ, že existují nějaká slova, která vám spolehlivě dodají dobrou náladu nebo potřebnou motivaci. Nabízí se celá řada fontů, barev i velikostí písma. Před odesláním objednávky ještě doporučujeme zkontrolovat barvu na pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv může v opačném případě zůstat původní barva.