Kryty, pouzdra, obaly pro mobil POCO F4 GT

Obaly pro POCO F4 GT


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony POCO F4, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Telefon, na kterém je zajímavé snad úplně všechno

Čínská značka Xiaomi představila telefon, který bude v prodeji výhradně pod označením POCO F4 GT. Na přístroji je přitom zajímavé snad úplně všechno. Začněme cenovkou, která v předprodeji nemá s takovou výbavou obdoby. Například nabíjení nabízí 120 W. Pro srovnání tam, kde se dříve hovořilo o super nabíjení, nabízeli výrobci okolo 33 W. Telefon POCO F4 GT to tak z nějakých 10 % dotáhne na 100 za necelých 20 minut. Výjimečný je také jeho vzhled. Záda se uprostřed zešikmují, toto zdání alespoň budí šipky, které míří naproti sobě. Nejvíce patrný je tento detail u žluté varianty, která je pro telefony značky POCO velmi typická. Výjimečný vzhled získala i soustava zadních kamer. Obě šipky mířící naproti sobě, jaké najdeme i na zádech telefonu, tu plní funkci LED přisvícení. Milovníci herních přístrojů získávají nástroj, který s nimi bude držet krok.

Kryty na mobil POCO F4 GT, které počítají se vším

Při navrhování pouzdra na mobil si vždy dáváme záležet na rozměrové přesnosti. Obal nesmí z telefonu padat, ani jít těžko nasadit. Pokud jde o kryty na mobil POCO F4 GT snad ještě větší význam mají otvory pro funkční a ovládací tlačítka či prvky. Na obvodu telefonu totiž najdeme jednu zvláštnost a tou je dvojice herních tlačítek, které jsou, když je nepoužíváte, zarovnaná s okolím. Jakmile je aktivujete a otevřete oblíbenou hru, můžete jim přiřadit určitou funkci, kterou budou plnit. Oblíbené je třeba střílení nebo akcelerace u závodních her. Použít je můžete však i když žádnou hru zrovna nehrajete. I při běžném používání telefonu můžete těmto tlačítkům přiřadit nějakou roli, kterou budou spolehlivě hrát. Obaly na telefon POCO F4 GT z nabídky etuo.cz se všemi zvláštnostmi přístroje počítají a vytvoří mu účinný štít proti oděrkám, škrábancům i špíně. Velmi snadno se může stát, že když telefon z obalu po čase sejmete a lehce očistíte, vykoukne na vás ten samý neporušený design, jako když jste ho poprvé přinesli domů.

Herní telefon chce své

Herní telefony představují svébytnou kategorii. Mnohem méně než u jiných přístrojů se u nich uplatňují kryty knížkové či flipové s jejich pohyblivými křídly, které by mohly nerušenému hraní poněkud bránit. O to více v oblibě jsou kryty silikonové či například výjimečně odolné. Ty mají často plastický povrch, se kterým když se člověk sžije, už nic jiného nechce. Výjimečně odolné obaly mají navíc tu výhodu, že maximalizují ochranu telefonu, což se hodí například v případě, že se nám hra úplně nevydařila. Případný pád telefonu tlumí lépe, než jiné kryty. Nesmí však jít o naštvané mrsknutí s telefonem. Následky takového rozčilení by nedokázal eliminovat ani ten nejsilnější obal na světě.

Svůj oblíbený herní motiv můžete mít neustále na očích

Vedle velké spousty barev, motivů a designů, které jsme pro vás navrhli, je tu ještě možnost vytvořit si kryt podle svého. Plocha, na které tvoříte, přitom přímo odpovídá vašemu telefonu. Přítomnost všech výřezů vám usnadní správné rozmístění zvoleného obrázku či obrázků. Při navrhování krytu s vlastním motivem lidé často používají paměť svého zařízení, typicky fotoaparát. V případě herního telefonu POCO F4 GT však můžete využít prvků či motivů ze své oblíbené hry a vytvořit originální koláž. U obalů s vlastním potiskem totiž platí, že bude jediný svého druhu. Druhý takový obal by mohl existovat jen v případě, že si jich sami objednáte víc. Pokud existují nějaká slova, která vám vždy spolehlivě zvednou náladu nebo dodají správnou motivaci, klidně je na obal připište. Vybírat přitom můžete z celé řady fontů, barev i velikostí písma. Jakmile objednávku dokončíte, okamžitě se jí začneme věnovat. Kryty na mobil POCO F4 GT podle vašeho návrhu tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce. Kvalitou tisku a stálostí barev si proto můžete být jisti.