+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Orange Neva Jet

Obaly pro Orange Neva Jet


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Orange Neva Zen, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly na mobil Orange Neva Jet, kouzelné kryty i lehká pouzdra

V e-shopu Etuo.cz se snažíme připravit kompletní arzenál obalů i na méně tradiční mobily, které se v České republice vyskytují. Povedlo se nám tak nachystal obaly a kryty i na mobil Orange Neva Jet. Pro svého miláčka, tak můžete vybírat klasické silikonové a plastové kryty na mobil Orange Neva Jet. Ty mohou být, jednobarevné, se zajímavými efekty, ale také s krásnými potisky fotografií a grafik. Luxusně vypadají kožené obaly na mobil Orange Neva Jet a minimalistické ultra tenké kryty. Knížkové a flipové obaly na mobil Orange Neva Jet jsou velmi praktické a elegantní. Naprostá většina z nich lze poskládat do praktického stojánku, některé můžete využívat i jako peněženku. Na sport a do terénu jsou vynikající odolné obaly na mobil Orange Neva Jet. Oblíbené jsou odolné obaly na mobil Orange Neva Jet s téměř nezničitelným hliníkovým rámem.

Ideálně padnoucí obaly na mobil Orange Neva Jet

Obaly a kryty na mobil Orange Neva Jet jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Vybíráme dodavatele, kteří si s návrhem i výrobou dají práci a obal doladí do posledního detailu. Kryty na mobil Orange Neva Jet tak dobře sedí a nepadají. Je to díky precizní výrobě, která kopíruje tvar a rozměry mobilu Orange Neva Jet. Samozřejmostí jsou i otvory pro foťák a sloty, které jsou na správném místě a v dostatečné velikosti. Obal na mobil Orange Neva Jet tak můžete brát jako spolehlivého ochránce telefonu, který neruší jeho provoz, ale také jako krásný doplněk, který sladíte s vašim outfitem.

Chytrý telefon Orange Neva Jet

Smartphone Orange Neva Jet zaujme na první pohled designem a na ten druhý zajímavou výbavou. Upoutá vás jeho velký displej, který má v úhlopříčce 6,47 palce. Hlavní fotoaparát má tři kamery s maximálním rozlišením 48 MPx. Selfie kamerka pak disponuje rozlišením 20 MPx.